fbpx
close
Paieška

SKOLIOZĖ. E.Volkova 2019-10-18

Nereikia žmonių su skolioze priimti kaip ligonius,jie tokie pat žmonės kaip ir mes visi,o asimetrija būdinga visam gyvam pasauliui❗️ Mokėmės pamatyti,nustatyti skoliozės linkį ir deformaciją trijose plokštumose. Puiki diena su nuostabia lektore🤗turinčią ypatingai daug patirties bei žinių E.Volkova🙏AČIŪ! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime Jums didžiausios sėkmės💪🏻😉 Beje,turiu paminėti,kad šiame seminare buvo daug dalyvių iš Latvijos bei viena mergina atskrido specialiai iš Maskvos👍,būtent į Volkovos seminarus☺️AČIŪ

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Kaip visada, Jelenos seminarai informatyvūs ir įdomūs. (Jurgita, Vilnius)
  2. Gavau daug naudingos informacijos! (Audronė, Klaipėda)
  3. Puiku! (Reda, Mažeikiai)
  4. Kaip visada – įdomu, informatyvu ir paprastai paaiškinama sudėtinga informacija. (Judita, Vilnius)
  5. Nepraleidžiu nei vieno šios lektorės seminaro, nes itin aukštos kvalifikacijos dėstytoja bie sugebanti informaciją pateiti suprantamai bei įdomiai. Ir kas svarbiausia, naudoja daug įvairių metodikų. Super. AČIŪ (Daiva, Vilnius)

SKOLIOZĖ.E.Volkova

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.