fbpx
close
Paieška

SEMINARŲ CIKLAS "ASMENINIS TRENERIS" 2023-01-08

🙏Dėkojame dalyviams už pastangas 🙏 AČIŪ seminaro lektoriui, asmeniniam treneriui, Movement LAB įkūrėjui Coach Andrius Česnauskas, lektorei, kineziterapeutei, asmeninei trenerei Ramunė Komžienė, asmeniniui treneriui Tadui Pociui už dalinimąsi informacija, už švietėjišką veiklą ir atsidavimą mokslams. 🎂Ačiū Goodlife sporto klubui ir Movement LAB už galimybę organizuoti mokymus.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminarams priekaištų neturiu. Rinkdamasi kursus tarp kelių mokyklų pasirinkau šiuos kursus dėl to, kad esu tikra „Aeromix” kokybe ir pasirenkamų lektorių patikimumu. Kaip visada, laikas prabėgo greitai ir labai turiningai! (Jevgenija)
  2. Seminaras aktualus ne tik norintiems įgyti specialybę, bet ir tiems, kurie nori pakeisti ar pataisyti gyvenimo būdą. Aktualios temos, kurios puikiai išdėstomos, daug praktinių užduočių, kurios tikrai pravers, norint tapti asmeniniu treneriu. (Gytis)
  3. Tobula. Dėstytojai kompetetingi, turtingi praktine patirtimi. Džiugu semtis žinių iš tokių žmonių. (Inga)
  4. Seminaras buvo geras, didelis ačiū Andriui už gerą pratimų ir judesių paaiškinimą, po šio seminaro įgyjau daugiau supratimo ir pamačiau viską ryškesnėm spalvom. (Greta)
  5. Seminaras labai patiko! Daug informacijos, patiko su pakabinamais diržais pratimai, kuriuos galėsiu įtraukti ir į savo treniruotes. (Andžej)
  6. Puikiai pateikta informacija, įdomūs seminarai. Labai aiškiai išdėstoma praktinė informacija ir pratimų atlikimo technika. (Simona)
  7. Seminaras nuostabus, išsamus. Lektoriai tikri profesionalai ir puikūs patirties pasidalintojai. (Marija)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

ASMENINIS TRENERIS I LYGIS

ASMENINIS TRENERIS II LYGIS

ASMENINIS TRENERIS III LYGIS

LAIKYSENOS VERTINIMAS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.