fbpx
close
Paieška

RENGINYS "AEROMIX MOVEMENT WEEKEND " 2023-09-16/17

👏👏 Džiaugiamės, kad galėjome surengti šį nuostabų savaitgalį ,,Aeromix Movement Weekend“ mūsų brangiems treneriams, kad šventėme šį ypatingą momentą, 25 metų jubiliejų kartu su Jumis!! 👏Norėtume išreikšti nuoširdžią padėką dalyvavusiems renginyje. Jūsų pastangos, atsidavimas įpareigoja mus siekti aukštų standartų. Tai inspiruoja ir skatina toliau kurti ir plėtoti mūsų projektus. 👏Linkime Jums didžiausios sėkmės ir džiaugiamės Jūsų pasirinkimu dirbti sveikatingumo srityje. Tikime, kad šis savaitgalis Jums suteikė naujų įgūdžių ir įkvėpimo tolimesniam sveikatinimo kelyje. Linkime Jums sėkmingo ir įkvepiančio naujo sezono, kuris tikrai bus kupinas triumfo ir pasiekimų!! 🙏🙏Thanks again Lorenzo Sommo , Israel Mallebre for an amazing weekend. You have left on indelible mark on our hearts and we are incredibly grateful for the joy, knowledge and inspiration you brought our lives. 🙏AČIŪ renginio fotografei už nuostabias nuotraukas Deimantė Šuliauskaitė 🙏Dėkojame už garsą ir šviesas Gintui 🙏AČIŪ renginio rėmėjui NESTLE už dovanas! 🙏AČIŪ renginio viešbučiui Vilnius Grand Resort už suteiktą erdvę, dovanas bei skanius pietus.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Nuoširdus ačiū už žinias ❤️ Viskas kaip visada-aukščiausio lygio! (Ieva)
  2. Įkvepiantys, praktiški ir naudingi mokymai. Be galo naudingai praleistos dvi dienos. AČIŪ ❤️‍🔥❤️‍🔥 (Sonata)
  3. Čia apie tai, kad treneriai, kaip daktarai, kaip odontologai, kaip mokytojai, turi nuolatos mokytis ir gilinti žinias. Apie tai, kad nuosekliai semtis žinių būtina, tiek dėl savęs, tiek dėl savo klientų, kuriuos treniruojame! Didelis ačiū organizatoriams ir profesionaliems mokytojams❤️ (Eglė)
  4. Ačiū labai už puikų savaitgalį, už naujas patirtis, energiją, iškrovą, naujas galimybes prasmingiems darbams!🥰 (Raimonda)
  5. Abi dienos buvo puikios! Grįžau į Kauną pasisėmus labai daug žinių ir įkvėpimo! Ačiū, kad organizuojate! (Aistė)
  6. Esate nuostabios! Eikite taip ir tolyn. Renginio prezenteriai buvo aukščiausio lygio. AČIŪ (Erika)
  7.  Viskas super, treneriai nuostabūs. AČIŪ Jums už galimybę dalyvauti tokio lygio renginiuose. (Rasa)
  8. Ačiū, kad organizuojate, nes pas Jus visada atrandi kažką naujo, kokybiško, modernaus. (Agnė)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

WORKSHOP „FUNCTIONAL MOVEMENT”

RENGINYS „MOVEMENT WEEKEND” I DALIS

RENGINYS „MOVEMENT WEEKEND” II DALIS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.