fbpx
close
Paieška

RAUMENŲ HIPOTONUSO PRIEŽASTYS IR KOREKCIJOS BŪDAI 2022-08-27

Šiandien, seminaro metu, daug kartų sugrįžome į anatomijos, biomechanikos ir kineziologijos pagrindus, kas beje yra pagrindas sveikatinimo veikloje. Aiškinomės, diskutavome raumens hipotoniškumo, neaktyvumo priežastis, kurių yra labai daug. Mokėmės diferencijuoti, jas pašalinti ir išmokyti raumenį dirbti efektyviai.
🙏Dėkojame visiems už įdomius klausimus, už teigiamas emocijas, kurios lydėjo mus šiandien. Džiaugiamės, jog investuojate savo laiką į mokymus. Linkime Jums didžiausios sėkmės!
🙏AČIŪ biomedicinos mokslų daktarei Brigita Zachovajevienė už atsidavimą mokymams, už išskirtiną atvirumą bei dalinimąsi gerąja patirtimi.
Dėkojame sporto klubui GOODLIFE klubas už galimybę organizuoti seminarą.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Vienas geriausių mano klausytų seminarų. Lektorės charizmą neįtikėtina, žinių lygis ir gėbėjimas dalintis žiniomis tobulas. Ačiū labai.
  2. Puikus seminaras. Visi Brigitos seminarai nuostabūs.
  3. Seminaras labai informatyvus. Patiko!
  4. Seminaras labai vertingas ir įdomus.
  5. Labai įdomus seminaras, sužinojau daug vertingų žinių.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

RAUMENŲ HIPOTONUSO PRIEŽASTYS IR KOREKCIJOS BŪDAI 2022-08-27

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.