fbpx
close
Paieška

PILATES TRENERIS 2023-03-05/07-14

SVEIKINAME išlaikius praktinį Pilates egzaminą iš ciklo ,,Pilates Treneris” ir įgijus Europos mokyklos licenciją! 🙏Dėkojame Jums už pastangas, įsipareigojimą siekti daugiau žinių , kurios yra vertinamos ir reikšmingos sveikatinimo veikloje. 👏Norėtume palinkėti Jums didžiulės sėkmės ir pasidžiaugti Jūsų pasirinkimu dirbti sveikatinimo srityje. Jūsų darbas yra ypatingas, nes padedate žmonėms gerinti savo fizinę būklę ir gerovę. 🙏Nuoširdus AČIŪ Pilates mokytojai, biomedicinos mokslų daktarei, docentei Kristina Zaičenkovienė už atsidavimą mokymams bei reikšmingą švietėjišką veiklą. 🙏Dėkojame Pilates house už draugystę!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai džiaugiuosi atradusi @aeromix_mokymai, kurių pagrindinis tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius, sveikatos specialistus darbui sveikatinimo veikloje, fitneso ar reabilitacijoje, kelti kvalifikacijos lygį, supažindinti sporto srities specialistus su pasauline patirtimi ir naujausiomis tendencijomis. AČIŪ, kad esate ir JŪSŲ DĖKA galime gauti tiek daug informacijos ir žinių iš geriausių specialistų, tokių kaip Kristina Zaičenkovienė❗️ (Eglė)
  2. Milžiniškas ačiū Aeromix Fitneso mokymo centras , Renata Leganovic , Natalija Bedulskaja , Kristina Zaičenkovienė , Pilates house už jūsų atsidavimą, laiką, suteiktas žinias ir betarpišką palaikymą paskutinius pusę metų. ❤️😘 (Gretė)
  3. Dėkoju Kristinai Zaičenkovienei už aiškiai ir išsamiai perteiktas żinias, taip pat uż nuoširdumą, gerą nuotaiką ir energiją. Taip pat Natalijai Bedulskajai ir Renatai Leganovič uż rūpestį ir laiku pateiktą informaciją bei palaikymą.🥰😇 (Gražina)
  4. Nuostabi dėstytoja Kristina Zaičenkovienė, labai išsamiai ir aiškiai perteikia žinias. (Erika)
  5. Labai puikiai organizuoti mokymai, daug praktikos mokymų metu! (Aurelija)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PILATES ANATOMIJA 2023-03-05

PILATES INTERMEDIATE 2023-04-16

PILATES MATWORK ADVANCE 2023-05-14

EGZAMINAS „PILATES TRENERIS” 2023-07-14

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.