fbpx
close
Paieška

PILATES TRENERIS 2022-01-30

👏Šaunus merginų būrys šiandien baigė ciklą ,,PILATES TRENERIS”! Mokėsi, praktikavo dvi dienas paskutiniame seminare ,,Pilates Advance”.
👏Analizavo Pilateso originalius pratimus, mokėsi pamokos sudarymo, struktūros bei pratimų atlikimo technikos.
🙏Dėkojame merginoms už pastangas bei linkime sėkmės baigiamajame egzamine!
🙏Nuoširdus AČIŪ pilates guru, biomedicinos mokslų daktarei Kristina Zaičenkovienė už atsidavimą švietėjiškai veiklai bei už išsamius atsakymus į klausimus, kurių buvo iš tiesų daug.
🙏 Dėkojame sporto klubui GOODLIFE klubas už galimybę organizuoti mokymus.
💪Būkite sveiki! 

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Visi seminarai labai patiko. Buvo pateikta labai daug naudingos informacijos. (Viktorija)
  2. Nuostabūs kursai. Visi seminarai su Kristina įsimintini, naudingi ir labai reikalingi. (Ingrida)
  3. Dėkui už seminarą. Patiko viskas 🙂 Kadangi dalyvavau būdama nėščia, Kristina puikiai pritaikė man pratimus, kuriuos galėjau daryti savo situacijoje. Profesionalu, gražu ir tik geros rekomendacijos dėl dėstytojų ir organizatorių 🙂 (Julė)
  4. Ačiū Aeromix Fitneso mokyklai! Labiausiai patiko dėstytojų kompetencija, sugebėjimas prieiti prie „mokinių” ir aiškiai paaiškinti netaisyklingus/taisyklingus judesius. Meilė savo darbui, kuri buvo perteikta šiame seminare, skatina ir motyvuoja toliau mokytis ir gauti daugiau žinių. Taip pat patiko, kad visi seminarai yra įrašomi, kas yra labai vertinga tolimesniems mokymams ir pasiruošimui egzaminui. Ačiū! Iki tolimesnių susitikimų. (Laura)
  5. Nuostabi pilateso profesionalė Kristina. Ačiū jai už profesionalumą, kantrybę. Malonu, kad visi iškilę klausimai buvo maloniai atsakyti ir išsamiai paaiškinti. Ačiū, kad galėjau jaustis įsitraukusi į procesą ir ačiū, kad pasidalinote savo žiniomis ir patirtimi. Šilti žmonės, jauki atmosfera. (Greta)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PILATES ANATOMIJA 2021-11-13

PILATES INTERMEDIATE 2021-12-12

PILATES ADVANCE 2022-01-30

Kviečiame pamatyti mūsų vedamus seminarus (žiūrėti čia)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.