fbpx
close
Paieška

PILATES TRENERIS 2019-04-27

SVEIKINAME sėkmingai įveikus ciklą PILATES TRENERIS!!! Džiaukitės,galėdamos pasidovanoti sau šiuos mokymus,juk kiti apie tai tik svajoja,o Jūs tai įveikėte savo nuosekliu,kryptingu darbu.Ačiū Pilates mokytojai Kristinai Zaičenkovienei!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai labai patiko! (Erika, Plungė)
  2. Seminaras buvo nuostabus. (Ramūnė, Panevėžys)
  3. Seminarą vedusi Kristina – tikra pilates guru, gražu žiūrėti. (Simona, Vilnius)
  4. Labai teigiami atsiliepimai, naudingi praktiniai pratimai, aiškus dėstymas, profesionalūs seminaro vedėjai. (Aušra, Kaunas)
  5. Labai aiškus informacijos pateikimas ir išaiškinimas. Naudinga informacija anatomijos bei kvėpavimo klausimais! (Lina, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PILATES PRATIMŲ ANATOMIJA

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS. TESTAVIMAS

PILATES INTERMEDIATE

EGZAMINAS PILATES TRENERIS. Pilates Advance

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.