fbpx
close
Paieška

Pilates Immersion. 2017.10.15

Ypatingas jausmas aplanko, kai susitinkame su Jumis, mieli draugai, specializuotuose seminaruose. Didžiulė atsakomybė slegianti mus, nuslūgsta seminaro pabaigoje, kai Jūsų veiduose matome dėkingumą….Nebijokite pokyčių,pokyčiai yra teigiama jėga, ji pagreitina, bei suteikia naują patirtį, džiaugsmą, žavesį bei pasiekimą. Tai smagu. AČIŪ už pasitikėjimą, Jūs nuostabūs!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras sujaukė protą gerąja prasme J Ačiū! (ASTA, DRUSKININKAI)
  2. Visada smagu į tą patį pilates pasižiūrėti vis kitaip – nauja patirtis, nauja informacija, puiki proga pajusti savo kūną kiek kitaip ir tuo pačiu gauti naujų žinių, kuriomis galima dalintis su klientais. Visada smagu sugrįžti į „AEROMIX“, ačiū, Natalija ir Renata, kad esate J (IRENA, VILNIUS)
  3. Esu labai patenkinta seminaru, tai buvo tikrai aukšto lygio mokymai. Ačiū! (INA, UTENA)
  4. Naujos žinios, pažintys, savęs tobulinimas. Esu labai laiminga! (ALA, PANEVĖŽYS)
  5. „Superinis“ seminaras! Siunčiu Jums šilčiausius linkėjimus! (JURGITA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Pilates Immersion

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.