fbpx
close
Paieška

PILATES ABC ir PILATES MATWORK COURSE. 2018.09.15-16d.

Savotiška revoliucija visų galvose, tačiau tik gilinantis galima surasti atsakymus. Nerealus Pilates kursas, pateiktas labai koncentruotai, susistemintai ir išsamiai. Pilates mokytojai Cinzia Calista Galletto ir Maximilian Stohr nuostabūs pedagogai, mokantys perteikti svarbius ir sudėtingus dalykus paprastai. AČIŪ dalyvavusiems. Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Tik patys geriausi įspūdžiai! Dar niekada taip gerai nejaučiau savo kūno! Ačiū nuoširdiems bei be galo linksmiems dėstytojiems! (ROSITA, VILNIUS)
  2. Labai išsamus ir įdomus seminaras. Super! (AURELIJA, UTENA)
  3. Esu labai sužavėta dėstytojų tikslumu, jų suprantama kalba bei pozityvumu! (INETA, KAUNAS)
  4. Ačiū už Jūsų darbą! (AUŠRA, VILNIUS)
  5. Daug naudingų žinių, energijos ir džiaugsmo! SUPER seminaras! Gailėkitės tie, kurie nedalyvavot 🙂 (INDRĖ, KĖDAINIAI)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PILATES ABC ir PILATES MATWORK COURSE

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.