fbpx
close
Paieška

NAUJAS POŽIŪRIS Į ŽMOGAUS TRENIRAVIMĄ. 2019-06-02

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad didėja trenerių sąmoningumas, jog pagrindinis aspektas treniruotės yra JUDESYS. Sporto ir mokslo profesionalė Anna Voronina dvi dienas akcentavo svarbiausius dalykus: svarbu integruotas darbas-Mobilumas prieš stabilumą, stabilumas prieš judesį ir tik tada judesys prieš jėgą. Nuoširdžiai dėkojame dėstytojai Annai Voroninai, kad savo įtemptame darbo grafike surado laiko atskristi pas mus į Lietuvą, nes tai ką ji daro, kaip ji perteikia metodinę medžiagą ir kooookio tai lygio žinios …..tai neįkainojama, tai reikia išgirsti. Dėkojame visiems dalyvavusiems, Jūs nuostabūs. Mes jau rezervavome kitą seminaro datą su Anna, tačiau tai tik 2020 metais .

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Pats geriausias seminaras! (Elena, Prienai)
  2. Puikus seminaras, suteikė naujų žinių. (Erik, Vilnius)
  3. Geriausias seminaras, kuriame buvau per paskutinius metus! (Ramunė)
  4. Labai patiko. Naudinga, informatyvu. (Violeta)
  5. Labai patiko!!! (Marina, Klaipėda)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

NAUJAS POŽIŪRIS Į ŽMOGAUS TRENIRAVIMĄ

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.