fbpx
close
Paieška

MOTERŲ TRENIRAVIMAS 2022-04-02

🙏AČIŪ visiems dalyvavusiems seminare ,,Moterų Treniravimas” ir už pastangas atliekant užduotis! Treniruokitės bei treniruokite moteris!💪🏻
🙏Dėkojame seminaro lektoriui, asmeniniam treneriui Andriui Česnauskui už švietėjišką veiklą!
🙏Ačiū sporto studijai „Movement Lab”

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras labai patiko! Džiugina, kad moksliškai pagrįsta informacija (žmogaus anatomija) yra taip lengvai ir paprastai pritaikoma praktiškai. (Robertas)
  2. Puikus seminaras, kaip visada labai daug naudingos informacijos, kaip ir kituose seminaruose 🙂
  3. Patiko, jog viskas yra konkrečiai pateikiama, išsamiai parodoma. Seminaro vedėjas daug dalinasi savo asmenine patirtimi ir patarimais, tad informacija yra labai lengvai suprantama. (Simona)
  4. Labai patiko! Andrius kaip visada – THE BEST COACH 🙂 (Giedrius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

MOTERŲ TRENIRAVIMAS 2022-04-02

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.