fbpx
close
Paieška

MOTERŲ TRENIRAVIMAS 2021-11-13

🙏AČIŪ už pozityvią nuotaiką, įdomias diskusijas,aktyvų dalyvavimą seminare ,,Moterų Treniravimas” .
💯Linkime Jums sėkmės treniruojantis bei treniruojant moteris!
👏Džiugu, jog atvykote iš tolimiausių Lietuvos miestų, kad investuojate savo laiką mokymams!
🙏AČIÚ seminaro lektoriui Coach Andrius Česnauskas už šiltą atmosferą ,kompetenciją ir galimybę organizuoti seminarą Movement Lab studijoje.
💯Iki kitų susitikimų!💪🏻🙂

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai džiugu, kad pateikiama informacija yra nauja, paneigiami įsisenėję mitai/stereotipai. Teiginiai grindžiami mokslo įrodymais. Ačiū! (Ieva)
  2. Esu patenkinta visais Andriaus seminarais. Ne pirmas ir tikiuosi ne paskutinis toks seminaras. (Greta)
  3. Seminaras labai patiko, daug sužinojau, labai detaliai, į visus rūpimus klausimus atsakė ir kantriai viską išdėstė. Laukiu kitų seminarų! (Diana)
  4. Puikus seminaras, kurį tikrai rekomenduočiau ir kitiems. Trūkumų nepastebėjau. Andriaus seminarai yra vieni geriausių, kuriuos teko lankyti. (Olga)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

MOTERŲ TRENIRAVIMAS 2021-11-13

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.