fbpx
close
Paieška

MOTERŲ TRENIRAVIMAS 2019.04.28 - 05.11

Treniruokite moteris, padėkite joms tapti dar gražesnėms bei sveikesnėms! ,,Treniruotės yra būtinos siekiant pagerinti riebalų panaudojimą energijai. Moterims reikia truputį daugiau pakartojimų nei vyrams”, -dėstė Andrius Česnauskas seminaro metu. Nuoširdus AČIŪ Andriui Česnauskui ! Dėkojame visiems dalyvavusiems seminare. Sėkmės Jums!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Išsamu. Konkretu. Profesionalu. Visa info tai, ko reikia. Labai likau patenkinta. Noriu dar! (Monika, Vilnius)
  2. Super! Kartočiau dar. 10 iš 10! (Monika, Kaunas)
  3. Labai informatyvu ir naudinga. Labai svarbu, kad jautėsi iš dėstytojo, jog jam nuoširdžiai rūpi išsiaiškinti, kad visi suprastų, o ne tik prastumtų laiką. (Fausta, Mažeikiai)
  4. Pagaliau mano svajonės išsipildė! Labai laukiau tokio seminaro. Labai tikiuosi dar bus toks pats! (Indrė, Trakai)
  5. Labai patiko, išsamus, viskas aiškiai ir paprastai paaiškinta. Nuostabu! ( Vida, Mažeikiai)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

MOTERŲ TRENIRAVIMAS. 2019-04-28

MOTERŲ TRENIRAVIMAS. 2019-05-11

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.