fbpx
close
Paieška

LIEMENS STABILIZAVIMO MECHANIZMAI 2022-04-09

👉Šiandien aiškinomės funkcinės liemens raumenų dėžės svarbą, jos formavimo, lavinimo ir korekcijos ypatumus. Didelį dėmesį skyrėme kvėpavimui, kuris yra raktas į fizinę ir emocinę sveikatą.
🙏Dėkojame visiems už skirtą laiką mokymams, dalinkitės gerąja patirtimi su savo bendraminčiais.
🙏AČIŪ seminaro lektorei biomedicinos daktarei Brigita Zachovajevienė už švietėjišką veiklą, už kompetenciją bei atsidavimą mokymams.
🙏 Dėkojame „GOODLIFE” klubui.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras labai įdomus, informatyvus, koncentruota informacija. Labai patiko lektorė, papasakojo viską paprastai ir aiškiai. Labai rekomenduoju, būtinai dalyvausiu kituose seminaruose 🙂
  2. Dėstytoja Brigita yra aukšto lygio specialistė, aiškiai ir suprantamai pateikia info.
  3. Naudingas ir išsamus seminaras padedantis suprasti save, savo būklę, mokantis pajausti judesių atlikimą ir esmę.
  4. Seminaras buvo labai naudingas, informatyvus. Sužinojau nemažai apie liemens stabilizavimą, biomechaniką, anatomiją. Net neabejoju, jog visą tai pravers ateityje. Esu labai dėkinga ir tikiu, kad tai ne paskutinis klausytas seminaras!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

LIEMENS STABILIZAVIMO MECHANIZMAI 2022-04-09

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.