fbpx
close
Paieška

Laikysenos įvertinimas ir korekcija. Testavimas. 2018.10.20-21d.

Laikysena – tai kiekvieno žmogaus įprastinė poza, kai jis stovi, eina, sėdi. Gera laikysena mažina bendrąjį energijos sunaudojimą ir įtampą atraminėse kūno struktūrose, sąnariuose. Po dviejų dienų intensyvių mokymų tikime, kad treneriai įgavo kitokios patirties, kuri yra labai svarbi šiandien dienos treniravimo darbe. AČIŪ, kad dalyvavote. Dėkojame kineziterapeutei Ramunei Komžienei.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Ramunė – šauni lektorė! AČIŪ jai!!! Puikiai, informatyviai, su didžiausiu entuziazmu perteiktos reikalingos žinios! (DŽILDA, KAUNAS)
  2. Labai informatyvu! Lektorė – TOBULA! Norėčiau ateity apsilankyti kituose jos seminaruose 🙂 (JOLITA, NAUJOJI AKMENĖ)
  3. Geriausia iš geriausių! (PAVEL, VILNIUS)
  4. Informatyvus ir naudingas seminaras. Nuostabi lektorė. Ačiū! (BRIGITA, VILNIUS)
  5. Labai patiko! Tiek informacija, tiek praktiniai mokymai 🙂 (JOLANTA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS IR TESTAVIMAS. 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.