fbpx
close
Paieška

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS 2020-02-09

🙏Dėkojame ir džiaugiamės,kad daugėja sąmoningų žmonių,kurie noriai gilinasi į treniravimą . Dvi dienas atlikote įvairius testus, mokėtės įvertinti bei atpažinti raumenų pusiausvyros sutrikimus bei kaip juos pašalinti ir daug kitų reikalingų testų skirtų stabilizacijai,mobilumui 💪🏻 Dalinkitės informacija su savo žmonėmis! Nuoširdus AČIŪ lektorei,kineziterapeutei,asmeninei trenerei Ramunei Komžienei už profesionaliai pateiktas žinias !🙏 Šis seminaras yra vienas iš populiariausių,kurio medžiaga yra nuolat atnaujinama! Iki kitų kartų!😇

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Puikus seminaras, daug naudingos informacijos, šarminga lektorė. (Raminta, Vilnius)
  2. Puikus, labai informatyvus ir aiškiai parodomas praktiškai seminaras! (Emilija, Klaipėda)
  3. Geras, informatyvus, praktiškas! (Žygintas, Vilnius)
  4. Buvo naudinga ir įdomu. Gavau daug naujos ir naudingos informacijos. (Inga, Airija)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.