fbpx
close
Paieška

Korekcinių pratimų taikymas apatinėms galūnėms. 2018.04.28

Jau daug trenerių žino apie gydytojo D. Barkausko seminarų išliekamąją vertę! AČIŪ gydytojui, kad negailėdamas dalinasi savo patirtimi, kad skleidžia pažangias idėjas! Sužinojome sąnarių sekos esminius teiginius: praradus čiurnos mobilumą, atsiranda kelio sąnario skausmas, praradus klubo sąnario mobilumą, rezultatas juosmeninės dalies skausmas…..ir daug kitų tikslingų žinių! Dėkojame dalyvavusiems, iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Kaip visuomet – NUOSTABU!!! (EGLĖ, KLAIPĖDA)
  2. Paprastas, be galo suprantamas ir tikrai nenuobodus seminaras! Ačiū!!! (SINGARAS, VILNIUS)
  3. Naudinga patirtis pajaučiant, įvertinant save, savo kūną. Taip pat siekiantiems sveikatinimui naudingų žinių. Ačiū! (GIEDRĖ, VILNIUS)
  4. Tikrai profesionalus bei sklandus seminaras! (AIDA, AKMENĖ)
  5. Šis seminaras – tai dar vienas įrodymas, kad reikia dar daug kur tobulėti man pačiai 🙂 Ačiū Aeromix bei gyd. Daliui Barkauskui už naudingos informacijos bagažą! (JULIJA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

KOREKCINIŲ PRATIMŲ TAIKYMAS APATINĖMS GALŪNĖMS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.