fbpx
close
Paieška

KAKLINĖS STUBURO DALIES PATOLOGIJA. PREVENCIJA IR KOREKCIJOS METODAI 2022-04-30

👏,,Rytų medicinoje kaklas turi labai poetišką pavadinimą – tiltas tarp dangaus ir žemės“-teigia sporto medicinos gydytojas Dalius Barkauskas
👏Šiandien analizavome kaklo problemas, susipažinome su prevencija ir sprendimo būdais. Gydytojas supažindino su itin didele gausa testų bei pratimų, kurių pagalba galime padėti patys sau ir kitiems. 💪Itin stiprus ir aktualus seminaras!
🙏Dėkojame visiems dalyvavusiems, linkime sėkmės praktikuojant bei padedant sau ir kitiems. Ačiū už klausimus bei aktyvumą.
🙏Nuoširdžiai dėkojame gydytojui D.Barkauskui už atsidavimą švietėjiškai veiklai.
Ačiū sporto klubui „GOODLIFE”.
Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Super! Daug informacijos, kuri aktuali ne tik kineziterapeutams, bet ir treneriams, sportininkams. Aiškiai, suprantamai, smagiai. Barkauskas – maestro! (Ugnė)
  2. Puikus, kaip ir visi D. Barkausko seminarai! Daugybė praktinių žinių su svarbiausia teorija. (Kristina)
  3. SUPER. Daugiau D. Barkausko seminarų. (Greta)
  4. Buvo išsamu, daug praktikos su teoriniu pagrindimu. (Eglė)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

KAKLINĖS STUBURO DALIES PATOLOGIJA. PREVENCIJA IR KOREKCIJOS METODAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.