fbpx
close
Paieška

JUOSMENS IR KLUBŲ PRATIMŲ SVARBA SKAUSMO PREVENCIJOJE 2023-11-12

👏👏Praktinis seminaras ,,Juosmens ir klubų svarba nugaros skausmo prevencijoje“ buvo gausus testais, analize, praktinėmis užduotimis. 👉Seminaro metu ieškojome tinkamų sprendimo būdų, analizavome nugaros skausmo priežastis bei taikėme korekcinius pratimus mobilumui, stabilumui, lankstumui pagerinti. 👉Didelis dėmesys buvo skirtas kvėpavimo svarbai. 🙏Dėkojame dalyviams už pastangas, už aktyvumą bei įdomias diskusijas. Linkime Jums sėkmingai dalintis informacija su savo kolegomis bei klientais. 🙏Dėkojame seminaro lektoriui, asmeniniui treneriui Laimiui Bartasūnui už švietėjišką veiklą. 🙏Ačiū Goodlife Sporto Ir Laisvalaikio Klubas Šeimai

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras buvo labai naudingas, medžiaga aiški ir aktuali. Ačiū lektoriui už seminarą, buvo labai įdomu!
  2. Seminaras puikus, daug praktikos ir tiksliai pateikta informacija.
  3. Džiaugiuosi papildęs žinių bagažą! Seminaro atmosfera buvo labai maloni.
  4. Labai patiko! Daug naudingos informacijos ir praktikos, treneris viską aiškiai išdėstė. Super seminaras! Jau seniai tokiame dalyvavau.
  5. Seminaras tiesiog super, viską aiškiai papasakojo ir parodė. Buvo labai įdomu ir informatyvu.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

JUOSMENS IR KLUBŲ PRATIMŲ SVARBA SKAUSMO PREVENCIJOJE

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.