fbpx
close
Paieška

Judesio korekcija. Pėda, kelio ir klubo sąnarys. 2018.09.21-22-23d.

Savo srities ekspertė Elena Volkova per dvi dienas davė daug naujų idėjų, sudėliojo svarbiausius aspektus į lentynėles, paaiškino sudėtingus dalykus paprastai. Treniravimo sistemoje daug kas keičiasi, belieka keistis ir mums!! AČIŪ, AČIŪ, JŪS nuostabūs! Iki kito susitikimo!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Daug praktinių dalykų – kas man labai patiko! Ačiū ne tik dėstytojai, bet ir visai Aeromix komandai!!! (REDA, MAŽEIKIAI)
  2. Nuostabi dėstytoja, užkrečianti savo pozityvumu, šviesumu ir nuoširdumu, Gera būti tokiuose seminaruose, kur žmogus atvira širdimi dalijasi tuo, kuo gyvena 🙂 (SIMONA, VARĖNA)
  3. Puikus seminaras. Detalus, aiškus ir išsamus medžiagos dėstymas. Labai jauki atmosfera. Ačiū! (DAIVA, PANEVĖŽYS)
  4. Nerealu! Dėstytoja labai nuoširdžiai, išsamiai ir maksimaliai išpildo seminaro užduotis. Ačiū! Sėkmės! (TERESĖ, VILNIUS)
  5. Elena Volkova, kaip visuomet – NEPAKARTOJAMA! (RASA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Judesio korekcija. Pėda, kelio ir klubo sąnarys.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.