fbpx
close
Paieška

Judesio korekcija. 2018.04.21

Kūnas – pati sudėtingiausia struktūra. Kaip jį treniruosime, nuo mobilumo, stabilumo ar judesio kontrolės, priklauso tik nuo mūsų. Savo srities ekspertė Elena Volkova per dvi dienas davė daug naujų idėjų, sudėliojo svarbiausius aspektus į lentynėles, paaiškino sudėtingus dalykus paprastai. Treniravimo sistemoje daug kas keičiasi, belieka keistis ir mums!! AČIŪ, AČIŪ, JŪS nuostabūs!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Kaip visuomet Jelenos Volkovos seminaras – puikus! Buvo labai daug puikios, koncentruotos bei be galo svarbios informacijos, kuri, kaip sudėtinga bebūtų, pateikta labai nuosekliai ir suprantamai! (JURGITA, VILNIUS)
  2. Elena, kaip visada, labai aiškiai išdėsto temas, kurios yra labai neaiškios. Ačiū Jums! 🙂 (VILMA, KAUNAS)
  3. Labai patiko!!! Kokybiška, paprasta, praktiška!!! (IGNĖ, VILNIUS)
  4. Vienas žodis – PUIKU!!! Dabar belieka su nekantrumu laukti kitų Elenos seminarų! (MARGARITA, VILNIUS)
  5. Tai buvo labai gerai!!! Puikus teorinių žinių pagrindas, praktika ir pritaikymas klientams. Ačiū lektorei ir organizatoriams! (TERESĖ, VILNIUS)
  6. Superinis seminaras! Rekomenduočiau daugeliui gydytojų išklausyti šį kursą, kurie savo pacientams uždraudžia judėti! Ganėtinai sudėtingas, bet labai, labai naudingas!!! (INDRĖ, KĖDAINIAI)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

JUDESIO KOREKCIJA

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.