fbpx
close
Paieška

GLAM DANCE 2023-04-23

Norėtume išreikšti nuoširdžią padėką jums už dalyvavimą Glam Dance seminare. Jūsų aktyvus dalyvavimas ir susidomėjimas padėjo sukurti nuostabią atmosferą ir padaryti šį seminarą įsimintiną ir sėkmingą. 👏Tikime, kad šis seminaras jums suteikė naujų įgūdžių ir įkvėpimo tolimesniam sveikatinimo kelyje. Dėkojame už tai, kad buvote tokie entuziastingi ir atviri naujoms patirtims. Linkime jums visokeriopos sėkmės tolimesniame mokymosi procese ir linkime nuostabių Glam Dance pamokų savo praktikose. 🙏 Once again, thank you, Guillermo Vega, for an amazing seminar on Glam Dance. You have left an indelible mark on our hearts, and we are incredibly grateful for the joy, knowledge, and inspiration you brought into our lives. 🙏Ačiū GOODLIFE klubas

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Didelė garbė mokytis iš geriausių savo srities profesionalų. Įkvepia niekada nesustoti ir mokytis naujovių visą gyvenimą!
  2. Seminaras buvo labai informatyvus, disciplinuotas. Mokymas nepriekaištingas, lengva sekti instruktorių!
  3. Patiko. Tiek teorija, tiek praktika buvo puiki!
  4. Patiko seminaras ir choreografijos. Paprastas mokymosi metodas.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

GLAM DANCE

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.