fbpx
close
Paieška

Functional Training&Stretch&Fusion. 2017.11.05

Troškimas – yra alkis žinioms, pažangai, savęs kaip asmenybės tobulėjimui. Jis gali būti tiek fizinis tiek protinis. Kur jis bebūtų – visose srityse sukelia energiją bei gyvybingumą. Džiaugiamės, kad Jūs trokštate žinių, kad augate, tobulėjate. Ar žinote, kad tobulinant savo įgūdžius jums turi pasisekti ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. AČIŪ, kad esate! Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Nerealus treneris, puikios treniruotės! Ačiū! (SANDRA, PANEVĖŽYS)
  2. Puikus mokytojas. Labai aiškiai ir įdomiai viską išdėstė. Turėjau puikų laiką įgydama naujų žinių! Ačiū! (MADLENA, VILNIUS)
  3. Man viskas labai patiko, o ypač tabata! (TOMAS, PANEVĖŽYS)
  4. Nuostabu! Po jūsų seminarų visada jaučiuosi patobulėjusi! (RADVILĖ, VILNIUS)
  5. Labai daug naujovių ir informacijos! Buvo super! (MARIJA, VILNIUS)
  6. Labai geras seminaras! Tiek naujų metodikų….!!! Ačiū! (SONATA, KUPIŠKIS)

Daugiau nuotraukų rasite čia: Functional Training&Stretch&Fusion 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.