fbpx
close
Paieška

EFEKTYVIAUSIŲ KVĖPAVIMO METODIKŲ TEORIJA IR PRAKTIKA 2019-09-21

,,Kvėpuoju-reiškia gyvenu”,-tapo sparnuota fraze gydytojo Daliaus Barkausko seminarų metu. Iš tiesų laaabai stiprus seminaras, daug vertingos informacijos, kurią galime pritaikyti ne tik sportuojant, bet ir kasdieninėje veikloje sau bei kitiems, norint jaustis sveikesniais. Dėkojame visiems dalyvavusiems, dalinkitės informacija bei darykite pasaulį sveikesniu! Nuoširdus AČIŪ gydytojui Daliui Barkauskui už atsidavimą bei švietėjišką veiklą.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Puikus, informatyvus, naudingas! (Edvinas, Vilnius)
  2. Labai daug naujos, naudingos informacijo. Buvo labai įdomu! (Kristina, Kaunas)
  3. Labai išsamu, priverčiantis susimąstyti ir visų pirma pradėti dirbti su savimi ir tai įdiegti treniruotėse. Pagarba dėstytojui,labai patiko! (Kristina, Kaišiadorys)
  4. SUPER!! (Aidas, Vilnius)
  5. Labai patiko, tikrai gavau naujos informacijos, įtvirtinau seną. (Vaiva, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

EFEKTYVIAUSIŲ KVĖPAVIMO METODIKŲ TEORIJA IR PRAKTIKA

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.