fbpx
close
Paieška

Dubens dugnas ir sėdmenys. 2017.09.15-16

Dėkojame Jums visiems už puikiai kartu praleistą savaitgalį bei už aktyvų dalyvavimą! AČIŪ Elenai Volkovai už puikų seminarą! Jūsų žinios – neįkainojama patirtis! Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Elenos sugebėjimas dalintis žiniomis, patirtimi ir mokyti kitus yra didelė jos vertybė ir stiprybė, kurių turi retas mokytojas. Visa jos patirtis yra išjausta, išgyventa, todėl gaunamos žinios paskatina labiau domėtis judesiu ir vėl sugrįžti į jos seminarus. Ačiū labai! (RIMANTĖ, VARĖNA)
  2. Ačiū dėstytojai už didelį žinių bagažą, gerą atmosferą viso seminaro metu bei už jos švytinčias akis! (RŪTA, KLAIPĖDA)
  3.  Viskas labai patiko! Pati dėstytoja yra labai šilta ir charizmatiška asmenybė, sugebanti per trumpą laiko tarpą perteikti didelį kiekį žinių. Už tai esu labai dėkinga! (RAMUNĖ, VILNIUS)
  4. Dėstytoja Elena yra tikra savo srities profesionalė! Puikus seminaras, praplėtęs suvokimą apie, atrodo, visai banalius dalykus. Ačiū! (AIDA, VILNIUS)
  5. Elena yra puiki lektorė! Aiškiai, įtaigiai, sistemingai ir su subtiliu humoro jausmu išdėsto visą savo seminaro medžiagą. Ačiū Jums labai! (RASA, ŠVENČIONYS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Dubens dugnas ir sėdmenys. 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.