Dubens dugnas ir sėdmenys. 2017.09.15-16

Dėkojame Jums visiems už puikiai kartu praleistą savaitgalį bei už aktyvų dalyvavimą! AČIŪ Elenai Volkovai už puikų seminarą! Jūsų žinios – neįkainojama patirtis! Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Elenos sugebėjimas dalintis žiniomis, patirtimi ir mokyti kitus yra didelė jos vertybė ir stiprybė, kurių turi retas mokytojas. Visa jos patirtis yra išjausta, išgyventa, todėl gaunamos žinios paskatina labiau domėtis judesiu ir vėl sugrįžti į jos seminarus. Ačiū labai! (RIMANTĖ, VARĖNA)
  2. Ačiū dėstytojai už didelį žinių bagažą, gerą atmosferą viso seminaro metu bei už jos švytinčias akis! (RŪTA, KLAIPĖDA)
  3.  Viskas labai patiko! Pati dėstytoja yra labai šilta ir charizmatiška asmenybė, sugebanti per trumpą laiko tarpą perteikti didelį kiekį žinių. Už tai esu labai dėkinga! (RAMUNĖ, VILNIUS)
  4. Dėstytoja Elena yra tikra savo srities profesionalė! Puikus seminaras, praplėtęs suvokimą apie, atrodo, visai banalius dalykus. Ačiū! (AIDA, VILNIUS)
  5. Elena yra puiki lektorė! Aiškiai, įtaigiai, sistemingai ir su subtiliu humoro jausmu išdėsto visą savo seminaro medžiagą. Ačiū Jums labai! (RASA, ŠVENČIONYS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Dubens dugnas ir sėdmenys. 

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!