fbpx
close
Paieška

B - mokymai. Grupinių užsiėmimų treneris. 2018.03.02-03-05.11-12

Labai ačiū JUMS VISIEMS! Neabejojame, kad laikas skirtas mokytis, ,,atsipirks“ su kaupu!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras buvo nuostabus! Įgijau tiek praktinių, tiek teorinių žinių. Viso seminaro metu lydėjo puiki nuotaika ir atmosfera. Esu be galo dėkinga instruktoriams už jų įdėtą darbą, pastangas ir norą padėti kiekvienam. Nuoširdžiai dėkoju ir esu laiminga galėdama čia dalyvauti. Iki kitų kartų! (JUSTINA, VILNIUS)
  2. Tai, ką gavau, pranoko visus lūkesčius! Ačiū jums, kad padedate! (VITALIJA, PLUNGĖ)
  3. Viskas puiku, labai patiko. Labai svarbu, kad kiekvienas jaučiasi svarbus – kiekvienam yra skiriamas dėmesys. Medžiaga aiškiai pateikiama, trenerės puikios! (BRIGITA, VILNIUS)
  4. NUOSTABU! Nesuprantu, kodėl neatvažiavau pas jus anksčiau?! Ačiū! (ŽIVILĖ, VARĖNA)
  5. Ačiū, ačiū, ačiū!!! Už atsidavimą, žinias, naudingą informaciją, pozityvumą, energiją, dėkingumą! Sugrįšiu ir kitiems rekomenduosiu. (ERIKA, ALYTUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Klasikinės aerobikos pradmenys.

STEP AEROBIKOS PRADMENYS. 

JĖGOS PAMOKOS PRADMENYS. 

PILATES ANATOMIJA. 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.