fbpx
close
Paieška

B - mokymai. Asmeninis treneris. 2018.03.16-17d.-05.18-19d.

Labai ačiū JUMS VISIEMS! Neabejojame, kad laikas skirtas mokytis ,,atsipirks“ su kaupu! Dėkojame seminaro dėstytojams Svetlanai Pugachevai ir Dainiui Barzinskui. Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Esu labai patenkintas seminarų kokybe: informacija patikima, o pats procesas vyksta labai sklandžiai. Ačiū Jums! (TITAS, VILNIUS)
  2. Viskas puiku!!! Labai geras paaiškinimas kiekvieno pratimo. (DOMINYKAS, ŠILUTĖ)
  3. Seminaras – 10 balų! Profesionalus instruktorius! (BEATA, VILNIUS)
  4. Esu labai labai labai laiminga, kad pasirinkau Jūsų mokyklą!!! Renata ir Natalija – didžiausios motyvatorės ir įkvėpėjos!!! Seminarų dėstytojai labai įdomūs ir kompetetingi !!! Turbūt niekur vienoj vietoj nebuvau sutikusi tiek daug ir tokių nuostabių žmonių, mieli grupiokai! Savo paprastumu, motyvacija ir linksmom istorijom kiekvienas seminaras buvo žiauriai fainas! Ačiū už nerealų laiką, už neįkainojamas žinias ir pasitikėjimą!!! Būtinai susitiksime sekančiuose seminaruose! (LAURA, ŠIAULIAI)
  5. Ačiū už puikius seminarus bei nepakartojamą laiką. Jūsų dėka aš einu svajonės link! (KAROLINA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Personal training I

Personal training II

Asmeninis treneris treniruoklių salėje I

Asmeninis treneris treniruoklių salėje  II

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.