fbpx
close
Paieška

Atsiliepimai apie seminarų kursą GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ TRENERIS 2024-02-04/04-20

🙏 Dėkojame už įdėtas pastangas dalyvavusiems kurse ,,GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI”. Jūsų aktyvus dalyvavimas mokymuose ir susidomėjimas padėjo sukurti nuostabią atmosferą ir padaryti seminarų ciklą įsimintiną ir sėkmingą!! Dėkojame, kad buvote aktyvios ir atviros naujoms patirtims. Linkime Jums didžiausios sėkmės vedant grupinius užsiėmimus 🙏Dėkojame seminaro lektorėms, grupinių užsiėmimų trenerėms Natalijai Bedulskajai ir Renatai Leganovič už dalinimąsi gerąja patirtimi. AČIŪ Gymplius Vilnius.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai naudingas seminaras, daug naujų žinių ir įgūdžių. Labai norėčiau šį kursą pakartoti!
  2. Nuostabi, šilta atmosfera, daug informacijos, draugiškas kolektyvas. Palaikymas, motyvacija tobulėti. Superinė nuotaika!
  3. Kursai 100%. Labai patiko! Atsakingas ir rimtas trenerės požiūris į kursų medžiagą ir pateikimą. Išsamūs atsakymai į klausimus, palaikymas, motyvacija.
  4. Trenerės – tikros savo srities profesionalės. Pavyzdys ne tik esamiems treneriams, bet ir būsimiems. Jūs – autoritetas. Didžiausios sėkmės ir nenustokite daryti tai, ką darote. Jūs įpūčiate vilties nesustoti ir siekti savo svajonių.
  5. Nuostabi, įkvepianti trenerė. Be galo praktiškas ir prasmingas kursas. Visuomet išeisime su šypsena ir puikia nuotaika.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

KLASIKINĖ AEROBIKA

STEP AEROBIKOS PRADMENYS

JĖGOS IŠTVERMĖS LAVINIMAS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.