fbpx
close
Paieška

Atsiliepimai apie seminarą FUNCTIONAL APPROACH TO MOVEMENT 2024-04-13

👏Didžiuojamės Jūsų atsidavimu ir noru įgyti naujų praktinių įgūdžių! 🙌Energingas noras mokytis yra labai svarbus siekiant tobulėti ir pasiekti dar geresnių rezultatų!💪 Jūsų aktyvus dalyvavimas ir susidomėjimas padėjo sukurti nuostabią atmosferą ir padaryti šį seminarą įsimintinu ir sėkmingu. 🙏AČIŪ už gerą vibe, Jūs nuostabūs! Tikimės, kad šis seminaras Jums suteikė daug naudingų įžvalgų ir įkvėpimo. Dalinkitės šia gerąja žinute su savo kolegomis ir klientais. Tegul lydi Jus sėkmė! 🙏 AČIŪ nuostabiai seminaro lektorei Joanai Malakauskienei už atsidavimą sveikatingumo veiklai, už dalinimąsi gerąja patirtimi. 🙏 AČIŪ Gymplius Vilnius

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Puikus Joanos seminaras! Geras organizavimas, puikios klasės. Smagu, jog Joana vis dažniau atvyksta į Lietuvą!
  2. Nuostabi patirtis, maksimaliai geros emocijos ir gautos žinios. Ačiū Joanai ir Aeromix!
  3. Tiesiog wow! Energina atmosfera, nuostabi organizacija ir džiaugsmas širdelėje. Didžiuojuosi Lietuvos treneriais! Nuostabu būti Jūsų komandos dalimi!
  4. Seminaras superinis. Skirtingo tipo treniruotės, daug info, variacijų. Ačiū!
  5. Labai įtraukiantis ir informatyvus seminaras! 10/10!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

FUNCTIONAL APPROACH TO MOVEMENT

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.