fbpx
close
Paieška

ASMENINIS TRENERIS 2023-05-27/07-16

👏 🙏Dėkojame dalyviams už pastangas 🙏 AČIŪ seminaro lektoriui, asmeniniam treneriui, Movement LAB įkūrėjui Coach Andrius Česnauskas, lektorei, kineziterapeutei, asmeninei trenerei Ramunė Komžienė už dalinimąsi informacija, už švietėjišką veiklą ir atsidavimą mokslams. Ačiū Goodlife sporto klubui ir Movement LAB už galimybę organizuoti mokymus!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Visi seminarai buvo labai naudingi. Pirmasis patiko tuo, kad galėjome patys praktiškai išbandyti visus pratimus, dirbome po du ir galėjome stebėti iš šalies ir komentuoti kur darome klaidas. Antrajame ir trečiajame bvo labai daug naudingos informacijos, viskas pateikta labai aiškiai ir nuosekliai. (Laura)
  2. Seminarai labai patiko! Nepriekaištinga organizacija, daug informacijos, įdomūs dėstytojai, gera ir pozityvi atmosfera. (Veronika)
  3. Labai patiko seminarai, ypač II ir III lygis su treneriu Andriumi. Įgyjau daug žinių ir naudingos informacijos, kurią stengsiuos pritaikyti savo profesinėje praktikoje ir asmeniniame gyvenime. (Uršulė)
  4. Seminarai buvo puikÅ«s! Daug naudingos informacijos, viskas aiÅ¡kiai iÅ¡dėstoma, dėstytojai – daug patirties ir žinių turintys sporto specialistai. (Lukas)
  5. Seminarai buvo informatyvūs ir naudingi. Patiko, kad buvo pateikiami pavyzdžiai iš realios darbo praktikos. (Erika)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

ASMENINIS TRENERIS I LYGIS

ASMENINIS TRENERIS II LYGIS

ASMENINIS TRENERIS III LYGIS

LAIKYSENOS VERTINIMAS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.