fbpx
close
Paieška

ASMENINIS TRENERIS 2020-07-25

👏SVEIKINAME!! Trenerių kursai sparčiai juda pirmyn! Tikimės,jog įgavote naujų įgūdžių, žinių, kurias jau dabar pradėkite taikyti praktikoje💪🏻 🙏Ačiū dalyvavusiems už įdomius klausimus,diskusijas! Jūs puikūs!💪🏻Praktikuokite,analizuokite ! 🙏Dėkojame dėstytojai,profesionaliai sportininkei Svetlanai Pugachevai! 🙏Ačiū sporto klubui Goodlife už galimybę sporto klube organizuoti seminarą! 🙏Dėkojame Vilniaus Kolegijai už bendradarbiavimą!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Viskas labai super, aiškiai išaiškinama ir gauname visus atsakymus į klausimus. Labai dėmesinga trenerė! (Sandra, Kretinga)
  2. Labai išsamus seminaras, daug naudingų patarimų, dabar akivaizdus pratimų funkcingumas ir kaip taisyklingai juos daryti/pajausti.
  3. Labai jauki aplinka, viskas pateikta aiškiai ir informatyviai, jaučiasi žmogaus kompetencija, super!
  4. Labai šauniai, išsamiai pateikta info. Esu labai patenkinta! (Ana, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PERSONAL TRAINING I + II LYGIS

PERSONAL TRAINING I + II LYGIS

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS. TESTAVIMAS

PERSONAL TRAINING III LYGIS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.