fbpx
close
Paieška

ASMENINIS TRENERIS. 2019-12-08

Ypač energingas savaitgalis! Prasidėjo TRENERIŲ KURSAI, kurie vykdomi bendradarbiaujant su Vilniaus kolegija ir Europos mokykla, norintiems įgyti pažymėjimą dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje! Ir svarbiausia įgyti asmeninių žinių dirbant sveikatingume! Sėkmingai startavo pirmoji grupė aktyvių, sportiškų bei energingai nusiteikusių būsimų ir esamų trenerių. Visiems jiems linkime sėkmės ir produktyvaus laiko mokantis. Nuoširdus ačiū seminaro lektorei, profesionaliai sportininkei Svetlanai Pugachevai.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Viskas labai aišku, suprantama ir smagu. (Emilija, Klaipėda)
  2. The speaker is amazing! (Nataliia, Vilnius)
  3. Puiki dėstytoja, labai informatyvus ir naudingas seminaras. (Sandra, Vilnius)
  4. Išsamu, profesionalu, naudinga! Labai patiko ir būtinai rekomenduosiu kitiems. (Modesta, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

TRENERIŲ KURSAI

TRENERIŲ KURSAI. LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS

TRENERIŲ KURSAI.PERSONAL TRAINING II Lygis

TRENERIŲ KURSAI. Personal Training III lygis

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.