fbpx
close
Paieška

ANATOMY TRAINS IN TRAINING I PART. 2019-01-27

Šis seminaras- Mūsų pasididžiavimas. Labai ilgai laukėme, tačiau anatominiai traukiniai atriedėjo į Lietuvą!! Pasigilinome į fascijų sistemą, peržvelgėme Tom Myers suformuluotą revoliucinį fascijinį ryšį su kūno raumenimis žemėlapį ir ne tik…. Dėkojame ir didžiuojamės JUMIS, kad gilinatės į mokslą ir sąmoningai siekiate daugiau, kad į žmogaus treniravimą žvelgiate iš kitos pusės. Laukiame susitikimo su Jumis II dalyje rugpjūčio mėnesį. It was an honor to have You Ari-Pekka Lindberg and ”Anatomy Trains” in Lithuania, thank You for sharing this valuable information with us.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Viskas puikiai! Charizmatiškas dėstytojas. (Indrė, Kėdainiai)
  2. Stiprus seminaras su daug struktūrizuotos informacijos. (Lina, Graikija)
  3. Nuostabus! (Aistė, Vilnius)
  4. Puikus seminaras! Ačiū Renatai ir Natalijai, Jūs šaunuolės! (Marius, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

ANATOMY TRAINS IN TRAINING I PART.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.