Sėkmės istorijos

''Aplinkybės susidėlioja taip, kaip kiekvienam skirta'', - Ieva, teisininkė tapusi trenere.

Sportuoti pradėjau 5-erių šokių kolektyve „Žuvėdra“. Po dešimties metų teko rinktis – šokiai arba mokslai. Pasirinkau pastaruosius ir Vilniaus universitete baigusi teisės magistro studijas pradėjau dirbti teisininke. Iš pradžių dirbau valstybės tarnyboje, vėliau advokatų kontoroje, bet vis jaučiau, kad kažko trūksta. Padrąsinta tuometinės savo trenerės Jelenos Revko, atėjau į „Aeromix“ organizuojamus grupinių užsiėmimų trenerių kursus. Renatai paklausus, ką aš čia veikiu, atsakiau, kad tiesiog atėjau pailsėti nuo teisinio darbo. Tuomet garsiai nepasakiau, kad papildomas motyvas buvo noras būti laisvesne, lankstesne, įvairiapusiškesne, netgi moteriškesne. Niekada nemaniau, kad pati galėčiau būti trenere, bet savo pavyzdžiu galiu patvirtinti, kad aplinkybės susidėlioja taip, kaip kiekvienam skirta.
Jau daugiau nei trejus metus vedu grupinius užsiėmimus ir esu labai dėkinga Renatai ir Natalijai iš „Aeromix“ už tai, kad manimi „avansu“ patikėjo. Galiu drąsiai sakyti, kad sporto dėka atradau naujas savo savybes, įgijau drąsos bendrauti su didele grupe žmonių, sutinku įvairių žmonių, turiu progą pažinti ne tik teisės, bet ir kitose srityse dirbančius žmones.
Savo klientams noriu parodyti, jog judėjimas gali būti vienas iš gyvenimo malonumų ir jeigu mylime save, turime nuolatos užsiimti kūnui naudą teikiančia veikla.
O mano patarimas kitiems studentams: nors valandą kasdien skirkite sau, ieškokite to, kas tikrai patinka ir siekite vis daugiau. „Aeromix“ specializuoti seminarai tam puikiai tinka!

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!