fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

''Aplinkybės susidėlioja taip, kaip kiekvienam skirta'', - Ieva, teisininkė tapusi trenere.

Sportuoti pradėjau 5-erių šokių kolektyve „Žuvėdra“. Po dešimties metų teko rinktis – šokiai arba mokslai. Pasirinkau pastaruosius ir Vilniaus universitete baigusi teisės magistro studijas pradėjau dirbti teisininke. Iš pradžių dirbau valstybės tarnyboje, vėliau advokatų kontoroje, bet vis jaučiau, kad kažko trūksta. Padrąsinta tuometinės savo trenerės Jelenos Revko, atėjau į „Aeromix“ organizuojamus grupinių užsiėmimų trenerių kursus. Renatai paklausus, ką aš čia veikiu, atsakiau, kad tiesiog atėjau pailsėti nuo teisinio darbo. Tuomet garsiai nepasakiau, kad papildomas motyvas buvo noras būti laisvesne, lankstesne, įvairiapusiškesne, netgi moteriškesne. Niekada nemaniau, kad pati galėčiau būti trenere, bet savo pavyzdžiu galiu patvirtinti, kad aplinkybės susidėlioja taip, kaip kiekvienam skirta.
Jau daugiau nei trejus metus vedu grupinius užsiėmimus ir esu labai dėkinga Renatai ir Natalijai iš „Aeromix“ už tai, kad manimi „avansu“ patikėjo. Galiu drąsiai sakyti, kad sporto dėka atradau naujas savo savybes, įgijau drąsos bendrauti su didele grupe žmonių, sutinku įvairių žmonių, turiu progą pažinti ne tik teisės, bet ir kitose srityse dirbančius žmones.
Savo klientams noriu parodyti, jog judėjimas gali būti vienas iš gyvenimo malonumų ir jeigu mylime save, turime nuolatos užsiimti kūnui naudą teikiančia veikla.
O mano patarimas kitiems studentams: nors valandą kasdien skirkite sau, ieškokite to, kas tikrai patinka ir siekite vis daugiau. „Aeromix“ specializuoti seminarai tam puikiai tinka!

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.