fbpx
close
Paieška

Specializuoti seminarai

Aktyvus ilgaamžiškumas. Online mokymai

2020 m. balandžio 26 d.
Online mokymai
 • Aeromix
€75

Aktyvus ilgaamžiškumas. Metodai ir pratimai, kurie prailgina gyvenimą.

Šį seminarą Jūs galite įsigyti ONLINE ir mokytis namuose Jums patogiu metu. ONLINE mokymai susideda iš profesionalių vaizdo įrašų, kurių trukmė 7 val. 17 min bei virtualios konsultacijos su dėstytoja Svetlana Pugacheva, kuri atsakys Jums į visus klausimus. Webinaras-konsultacija su dėstytoja vyks balandžio 26 d. 11.00 val. su tiesioginiu vertimu į lietuvių kalbą.

Ar žinote, kad žmogus gali gyventi 120 metų ir daugiau? Senėjimo procesas yra valdomas ir jį galima reguliuoti. Gebėjimas atitolinti senatvę, mokėjimas išvengti ankstyvo senėjimo yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Išgirsite naujausių mokslinių tyrimų rezulatus bei galimybes ir būdus kaip išlaikyti pilnavertį gyvenimą brandžiame amžiuje. Dėstytoja Svetlana itin domisi ilgaamžiškumo problemomis, baigusi Federalinės biomedicinos agentūros instituto geriatrijos ir senėjimo prevencijos kursus Maskvoje, pasidalins su Jumis naujausiais moksliniais tyrimais bei metodais.

Seminaras skirtas fitneso treneriams, kineziterapeutams, sveikatoms specialistams dirbantiems ar norintiems dirbti su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Seminaro programa pdf formatu

Į mokymų ONLINE paketą įeina:

 1. Filmuota Video medžiaga viso seminaro (7 val.17 min.) . Video bus prieinamas 4 mėnesius.
 2. Mokomoji medžiaga pdf formatu.
 3. Praktinės rekomendacijos.
 4. Virtuali konsultacija su dėstytoja S. Pugacheva balandžio 26 d. 11.00 val., kurios metu galima diskusija, išsamūs paaiškinimai bei iškilusių klausimų aptarimas.
 5. Sertifikatai pdf formatu .

Seminaro programa:

 1. Žmonių gyvenimo ribos.
 2. Šimtamečiai žmonės – jų ilgaamžiškumo, sveiko ir ilgo gyvenimo paslaptys.
 3. Sarkopenija, demencija, Alzheimerio liga.
 4. Testavimas.
 5. Fitnesas smegenims.
 6. Ilgaamžiškumo pusiausvyra – kaip ir kiek galime pailginti ar sutrumpinti savo gyvenimą.
 7. Pratimų rinkinys, lėtinantis senėjimo procesus.
 8. Mityba, azoto oksidas, peptidai, chronoblokatoriai.
 9. Meditaciniai kvėpavimo būdai ir atsipalaidavimo metodai, kurie padeda sulėtinti senėjimo procesus.

 

 

Mokymų ONLINE kaina 75 e.

Norint prisijungti prie mokymų platformos reikia sumokėti visą sumą iš anksto.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.