fbpx
close
Paieška

Mary Potiguara (Brazilija)

,,Pilatesu užsiimu nuo 1998-ųjų. Kasdien atlieku pratimus, dirbu pilateso trenere, gyvenu pilatesu. Kiekvieną dieną mokau kitus ir pati mokausi vis daugiau ir daugiau“, – sako Mary. Sveikatingumo, kineziterapijos srityje ji dirba 20 metų. Brazilijos sporto universitete įgijo kūno kultūros specialybę, taip pat lankė specialius „Pilates matwork“ ir „Pilates rehabilitation“ mokymus. Baigė profesionalaus šokio ir fitness (step, aerobikos) kursus. Triskart Brazilijos aerobikos čempionė. Mary, kartu su Fabio, yra programų „Fit hill“ bei „Visiškai nauja pilateso vizija fitnesui“ (pilateso pratimai ant kilimėlio) iniciatorė ir kūrėja.

Mary stipriosios pusės – charizma ir profesionalumas mokant. Ji yra sertifikuota pilateso dėstytoja, veda „Euroeducation“ programos mokymus Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Slovėnijoje, Lietuvoje, veda mokymus Brazilijoje, Dubajuje. Mary gyvena ir dirba Pilateso institute Brazilijoje, dėsto privačias pamokas žmonėms, turintiems sveikatos problemų, veda asmenines pamokas su pilateso treniruokliais. Dalyvauja įvairiose Fitness&Wellness konvencijose visame pasaulyje kaip lektorė.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.