fbpx
close
Paieška

Ekaterina Vasilenko

Viena žinomiausių pranešėjų Europoje, Pilates ir šokių mokytoja, turinti daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje, vedanti seminarus, pristatanti pamokas daugiau nei 30 šalių. Dėl savo šokio ir sporto išsilavinimo Katia yra gerai žinoma kaip kūrybinga aerobikos, šokių, stepo užsiėmimų mokytoja su savo unikaliu asmeniniu stiliumi, kuriame šokio elegancija ir perfekcionizmas derinamas su kardio ir fitnesu.

Ekaterina gyvena ir dirba Graikijoje, yra „Pilates Academy by A.f.Studies“ direktorė. (Atėnai, Graikija). Dan.S.A. – Dance Style Aerobic Project koordinatorė kartu su Sasha Oshkin ir Anastasia Alexandridi.

Ekaterina sveikatingumo srityje žinoma dėl Pilates metodo ir raumenų sistemos reabilitacijoje dėstomų seminarų. Katia yra daugelio DVD ir skaitmeninių fitneso, šokių ir pilateso metodų mokymo ir mokymo koncepcijų (Cruisin’ (Italija), Fitness Freedom -TV (Ukraina), Motion System, Orange Blue, Keep) autorė ir choreografė. Cool (Prancūzija) ir mokomųjų knygų mokytojams apie Pilates metodą ir reabilitaciją autorė. Ilgą laiką dirbo Prancūzijoje ,,Pilates Educator for Leaderfit Pilates School”.

Ekaterina baigusi taikomosios kineziologijos studijas (Applied Kinesiology®Certified), studijas Pilates akademijoje ( PMA®-CPT), Polestar Pilates kursus, įgijusi universitetinį išsilavinimą Bachelor of Arts( Prancūzija) bei Physical Education and Sport Certification.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.