Ari-Pekka Lindberg (Suomija)

Ari -Pekka Lindberg yra Anatomijos Traukinių mokytojas ir vienintelis sertifikuotas Anatomijos Traukinių Treniravime instruktorius pasaulyje. Jis taip pat yra vienas asmeninio treniravimo edukacijos Suomijoje ,,Trainer4you” organizacijos įkūrėjų bei mokytojų. AP Lindberg dėsto įkvepiančias, intensyvias ir linksmas paskaitas, sujungiančias teoriją ir praktiką. AP yra Funkcionalaus Miofascijinio Treniravimo seminarų steigėjas, kurie apjungia miofascijų ir neuro-miofascijų tolydumo savybes kūno stiprinimo šiame kontekste tikslais.

Ari- Pekka, mokytojo, dėstytojo, rašytojo, fizioterapeuto ir asmeninio trenerio, specializacija- detalus ir gilus judesio supratimas integruoto miofascijų tinklo kontekste.

Jis yra prisidėjęs prie Anatomijos Traukinių Treniravime tobulinimo ir yra sertifikuotas instruktorius, galintis mokyti:

  • Anatomijos Traukiniai Struktūra ir Funkcija
  • Anatomijos Traukiniai Treniravime

Ari- Pekka per pastaruosius 20 metų tyrinėjo kūno funkcionavimą per daugelį perspektyvų. Kad pagerintų savo klientų sveikatą ir kūno darbą, Ari savo kasdienėje treniravimo/ gydymo praktikoje naudoja specializuotus klinikinius/ funkcinius kūno įvertinimus (diagnozes) ir integruoja juos į miofascijų judėjimo bei posturalinę analizę reabilitacijos tikslais.

Jis parašė tris knygas, tiriančias sportą ir kūno gerovę per  skirtingas perspektyvas bei analizuojančias profesinę sveikatą ir funkcinius pratimus, kurie lavina mūsų neuro miofascijų sistemą bei padeda pasiekti savo tikslus.

Ari -Pekka yra didžiausios asmeninio treniravimo mokymų organizacijos įkūrėjas ir vyresnysis mokytojas Suomijoje ,,Trainer4you”. Jo paskaitos yra įkvepiančios, intensyvios ir pasižyminčios darnia praktikos bei teorijos integracija.

Share
Contact Us
+