Būkite pranašesni už kitus! Pasinaudokite galimybe praplėsti savo žinias bei tapkite lyderiais fitneso industrijoje! Aukšto lygio profesionalas , profesionalus sportininkas, pedagogas-ekspertas, fitneso estetas, prezenteris tarptautinių konvencijų DAVID ŠTAUFFER (JAV) atvyksta į Lietuvą pristatyti dviejų skirtingų Workshop!

Seminaro programa įtraukta norintiems pratęsti KKSD leidimą!

Skaitykite D.ŠTAUFFER straipsnį apie asmeninį trenerį

Čia rasite interviu su D.ŠTAUFFER

Video:

Dėstytojai:

 • David Stauffer (JAV, Italija)

  David Stauffer (JAV, Italija)

  „Jūsų kliento norai turėtų būti pirmoje vietoje. Neverskite jų daryti to, ką jūs galvojate jie turėtų daryti ar to ką jums patiktų, jog jie darytų“, – treneriams pataria ilgametis Europos fitneso mokyklos dėstytojas David Stauffer. Stauffer kilęs iš Virdžinijos, JAV. Nuo 1993 m. gyvena Italijoje, Milane. Tada pradėjo konsultuoti Italijos fitneso federaciją trenerių ir įvairių parengtumo programų klausimais. Davidas yra ilgametis Europos fitneso mokyklos Lenkijoje dėstytojas, A.F. studijos (aerobikos fitneso studija) Graikijoje ir Rumunijoje dėstytojas. Jis keliauja po pasaulį pristatinėdamas naujas sporto salių mokymo programas ir metodus. Sukūrė 3 unikalias fitneso užsiėmimų programas:

  1. RTP (rezistensinio mokymo programa), kuri turi 3 treniruočių lygius – šios programos technika paremta intensyvumo metodais, naudojant lengvąjį inventorių ir įrangą.
  2. Efektyvaus bendravimo programa, skirta grupinių fitneso užsiėmimų instruktoriams.
  3. E.S.T. programa (pratimų kūno treniravimui sistema), skirta asmeniniams treneriams ir apima mokymus su lengvais svarmenimis ir štangomis.

  Davidas yra populiarus dėl savo praktinių pratimų instruktoriams, kruopščių paaiškinimų, kai pristatinėja naujoves naujiems ar patyrusiems instruktoriams. Jo dėstymo stilius paremtas atletikos ir aerobinės gimnastikos pagrindais. Savo užsiėmimus kuria remdamasis taisykle, kad treniruotės intensyvumas yra svarbesnis už pratimų sudėtingumą. Jis sėkmingai pasirodė tarptautinėse aerobikos arenose bei renginiuose: „Geriausias tarptautinis prezenteris Italijoje“, „Fitness Italia 2002“. Davidas kartu su B.A. iš Šiaurės Karolinos universiteto (JAV) sukūrė unikalų muzikinį būdą, kuris padeda suderinti jėgą ir meną. Tai suteikia pasirodymams išskirtinumo. Viename iš savo lankstumo užsiėmimų, jis pats groja pianinu. Davidas kuria choreografiją daugeliui fitneso vaizdo įrašų, dirba kartu su „Planet sport and fitness“ (Aleksandrija, Italija), „Elika“ (Forlis, Italija), „Evolution Cardio Flex“ (Belgija) ir Italijos fitneso federacija (Ravena, Italija).

  Davidas yra knygos „Asmeninio trenerio vadovas“ bendraautorius, reguliariai rašo straipsnius sporto trenerių tematika žurnale „Performance“. Keletą kartų kviestas į televizijos šou „Mediaset“ Italijoje, taip pat dalyavo keliose televizijos reklamose. Jis yra 2012 m. Italijos fitneso čempionato nugalėtojas. Iškovojo sidabro medalį 2012 m. čempionate „Misteris visata“, užėmė antrąją vietą Fitneso čempionate (35 metų ir vyresnių amžiaus kategorijoje) bei antrąją vietą porų kategorijoje. Davidas 2010 m. tapo JAV sportinės gimnastikos vyrų kategorijos čempionu. Šiuo metu jis yra „Tonic Network Benessere“ tinklo Italijoje sporto direktorius. Įmonė šiuo metu turi 9 fitneso centrus, kuriuose plėtojamos ir įgyvendinamos naujos programos. Jas, bendradarbiaudami su tinklu, naudoja daugiau nei 150 instruktorių

Tvarkaraštis:

TOTAL BODY WORKOUT: METHOD OF LADDER
Šis mokomasis ir praktinis seminaras skirtas supažindinti Jus su visiškai nauju jėgos pamokos formatu, skirtu lavinti kardio ir jėgą atliekant funkcinius pratimus bei naudojant laiptelių metodą! Jūs sužinosite, kaip sukurti trumpas intensyvias sekas, naudojant ir nenaudojant Step platformas. Taip pat sužinosite, kaip galima suderinti funkcinius pratimus su savo kūno svoriu ir kaip juos panaudoti treniruotėje. Galiausiai jūs sužinosite, kaip keisti pakartojimus, kad pasiektumėte skirtingus mokymo tikslus.
Seminaras skirtas grupinių užsiėmimų treneriams, asmeninaims treneriams, sveikatos specialistams bei pažangiems klientams.

2018.10.26

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

9:30 - 10:00

Dalyvių registracija

10:00 - 10:30

Supažindinimas su nauju pamokos formatu ,,TBW- Ladder”.

Teorija

10:30 - 11:30

MASTER CLASS ,,TBW- LADDER”

Praktika

11:30 - 11:45

Pertrauka

11:45 - 12:15

Judesių modelio analizė: kardio ir funkcinė.

Teorija

12:15 - 13:30

Kardio: sudaryti jėgos pratimų sekas naudojant ir nenaudojant Step platformas.

Praktika

13:30 - 14:30

Pietų pertrauka

14:30 - 15:45

Funkcinė jėga: derinant pratimus su savo kūno svoriu atliksime naudojant kopėčių metodą grandinėje. MASTER CLASS ,,2 TBW-LADDER CIRCUIT”

Praktika

15:45 - 16:00

Seminaro apžvalga. Klausimai ir atsakymai.

FUNCTIONAL BODY BUILDING
Idėja šio workshop yra rasti tinkamą terpę tarp kultūrizmo ir kūno funkcionalumo. Kaip pritaikyti funkcinį mokymą treniruoklių salėje, kad asmuo treniruodamasis su treniruokliais bei laisvais svoriais turėtų galimybę įgyti didžiulę naudą atliekant funkcinius pratimus. Šis mokymas skirtas parodyti, kaip keičiant skirtingus kūno formavimo treniruočių komponentus galima paversti į funkcinį treniravimą, kad treniruoti ne tik raumenį ar raumens dydį ir atsparumą, bet kad raumenų darbas pagerintų Jūsų kūno FUNKCIONALUMĄ.
Seminaras skirtas asmeniniams treneriams, sveikatos specialistams, sportininkams, pažangiems klientams , kurie siekia efektyvesnių rezultatų.

2018.10.27

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

10:00 - 10:30

Ką reiškia funkcinis kultūrizmas?

Teorija

10:30 - 11:15

Naujas požiūris į greitį. Kitoks būdas pažvelgti kaip greitai atlikti skirtingus judesius. Nauja metodika tam, kad tyrinėti skirtingus greičius ir ritmus įvairioms raumens sutraukimo dalims.

Praktika

11:15 - 12:15

Aukšto intensyvumo pratimų grandinė. Teorija ir paaiškinimas, po kurio seka pilna treniruotė. Būkite pasiruošę 30-čiai minučių aukšto intensyvumo funkcinei hipertrofijos treniruotei.

Teorija/Praktika

12:15 - 12:30

Pertrauka

12:30 - 13:30

Treniruočių įvairovė ir nauji pratimai.

Teorija/Praktika

13:30 - 14:30

Pietų pertrauka

14:30 - 15:30

3 funkciniai metodai naudojant laisvus svorius.

Praktika

15:30 - 16:00

Treniravimasis su savo kūno svoriu – pilvo raumenys ir kūno centras.

Praktika

16:00 - 16:30

Seminaro aptarimas ir sertifikatų įteikimas.

Prašome užpildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis!

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina

Vieta

Seminaras ''WORKSHOP TOTAL FUNCTIONAL FITNESS''

180 Eur

Savicko sporto klubas, Stanevičiaus g.23, Vilnius

Seminaras ''WORKSHOP TOTAL FUNCTIONAL FITNESS'' ištikimiems Aeromix klientams

170 Eur

Savicko sporto klubas, Stanevičiaus g.23, Vilnius

Seminaras ''WORKSHOP TOTAL FUNCTIONAL FITNESS'' (viena seminaro diena)

95 Eur

Savicko sporto klubas, Stanevičiaus g.23, Vilnius

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2018.10.26 (WORKSHOP TOTAL BODY WORKOUT: METHOD OF LADDER)2018.10.27 (WORKSHOP FUNCTIONAL BODY BUILDING)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Mokestis: 

Dėmesio!!! Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 50 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

 

Mūsų rekvizitai pavedimui:

VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.
Į.k: 300034190
AS LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: „Už seminarą „WORKSHOP TOTAL FUNCTIONAL FITNESS”

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt