fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Dubens dugno raumenys. Disfunkcijos ir lavinimo metodai.

  • Aeromix
€80
Reikalinga sąskaita faktūra Reikalingas "METAS" sertifikatas Noriu gauti naujienlaiškį Susipažinau su Pirkimo sąlygomis ir Privatumo politika Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Dalintis
Susisiekite

Video seminaras. Dubens dugno raumenys. Disfunkcijos ir lavinimo metodai.

Dubens dugnas ir jį sudarantys minkštieji audiniai lemia dubens, stuburo, apatinių galūnių taisyklingos fiziologinės padėties formavimą, dalyvauja kvėpavimo ir stabilizacijos mechanizmuose. Tai yra labai svarbu kineziterapeuto, sveikatos priežiūros specialisto bei trenerio darbe. Video seminaro “Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai “ metu dalyviai susipažins su dubens dugno anatomija, kineziologija, biomechanika, išmoks išpalpuoti dubens dugno raumenis. Taip pat bus supažindinti su korekcijos metodais, esant dubens dugno raumenų disfunkcijoms.

Seminarą veda dr. biomedicinos mokslų daktarė Brigita Zachovajevienė.

Video seminaras Dubens dugno raumenys. Disfunkcijos ir lavinimo metodai skirtas kineziterapeutams, masažuotojams, sveikatos specialistams dirbantiems sveikatingume ir reabilitacijoje.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminaro trukmė – 8 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.