Kodėl verta skirti?

Pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir Paramos įstatymo 34 straipsnio 3 dalį nuo 2004 m.Jūs galite skirti nuo savo sumokėtų pajamų mokesčių valstybei 2 procentus bet kuriai ne pelno siekiančiai organizacijai. Mes raginame Jus pasinaudoti šia galimybe, kadangi:

Jūs galite paremti tą organizaciją, kurią tik norite ir visiškai finansiškai dėl to nenukentėsite;

Jūsų atlyginimas, senatvės pensija bei visos kitos turimos ir planuojamos pajamos lieka tokios pačios;

Kadangi VŠĮ “Fitneso mokymo centras AEROMIX“ yra ne pelno siekianti organizacija ir turi paramos gavėjo statusą , dirbanti su jaunimu, mums būtų labai svarbu gauti paramą, kad galėtume ir toliau organizuoti jų užimtumą, kelti kvalifikaciją ir plėsti organizacijos veiklą.

 

Kaip skirti 2%?

Norėdami skirti 2% savo jau sumokėtų pajamų mokesčių Jūs turite užpildyti specialią formą (FR5012) atspausdinti ir įrašyti (DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS):

  • Savo asmens kodą
  • Vardą, pavardę
  • Adresą
  • Telefono numerį
  • Elektroninio pašto adresą (jeigu toks yra)

Atspausdinti formą galtė čia:

 

Mūsų rekvizitai:

Viešoji įstaiga FTNESO MOKYMO CENTRAS AEROMIX

Į.K. 300034190

Vytenio 46B, Vilnius

 

Taip pat galite skirti elektroniniu būdu, jei esate prisijungę prie elektroninės bankininkystės, tai galite padaryti per savo banką.

Prašymą (popierinį variantą) turi pasirašyti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris teikia tokį prašymą, ir nurodyti savo vardą bei pavardę.

Prašymą (popierinį variantą) geriausia perduoti apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai ar jos padaliniui arba palikti VŠĮ “Fitneso mokymo centre AEROMIX” adresu: Vytenio 46 B,Vilnius

 

Kada galima skirti?

Už 2016 metus galima bus skirti IKI 2017 m. gegužės 1 d.

 

IŠ ANKSTO DĖKOJAME JUMS UŽ PARAMĄ IR SUPRATIMĄ, KOKS SVARBUS YRA AKIRAČIO PLĖTIMAS BEI JAUNO ŽMOGAUS PASAULIO PAŽINIMAS!