fbpx
close
Paieška

Interviu

Ramunė Komžienė

„Dirbdama su klientais tiek grupiniuose užsiėmimuose, tiek individualiai dirbu ir kaip kineziterapeutė, ir kaip asmeninė trenerė, ir kaip kunigas, ir kaip psichologas bei dietologas”, – sako „Aeromix“ dėstytoja Ramunė Komžienė. Dalinamės įkvepiančiais Ramunės atsakymais į mūsų tris klausimus.

Jei Jūsų paklausia – kas yra treneris? Ką atsakote?

Treneris? Manau, tai tie žmonės, kurie stiprina, lavina užsiėmimų ir treniruočių metu fizines ypatybes, turintys kompetencijas pataria mitybos klausimais,o jei dar trumpiau ir aiškiau, tai žmonės, kurie pasitelkę fizinius pratimus ir papildomas priemones harmonizuoja žmogaus fizinį kūną.

Kokias, deja, bet kartais patys treneriai klaidas daro ir kodėl svarbu, Jūsų nuomone, funkcinis testavimas?

Noriu tikėti, kad visi treneriai myli savo darbą ir savo klientus, o bendradarbiaujant kartu nori pasiekti teigiamus rezultatus. Tačiau visada reiktų atkreipti dėmesį, jog mes visi individualūs, esame ne tik sukaupę skirtingas profesines ar gyvenimiškas patirtis, sveikatos sutrikimus, bet ir skirtingą fizinį kūną, su skirtingu raumenų tonusu, svoriu, elastingumu, ištverme ir nuovargiu. Klientai, apie tai negalvoja nori tik teigiamo rezultato ir žinoma – „čia ir dabar”. Todėl aš visada pabrėžiu, kad geras treneris yra kaip gydytojas: išklauso, apžiūri, testų pagalba įvertina ir tik tada paskiria „gydymą”. Visą šitą įvertinimą ir apima funkcinis asmens testavimas.

Jūsų varomoji jėga?

Matau kaip žmonės iš naujo atranda ir pamilsta savo kūną. Visuomenėje vis labiau plinta suvokimas, kad fizinis aktyvumas, tai labai didelė investicija į savo sveikatą. Man patinka bendrauti su žmonėmis, kiekviena nauja pažintis atneša kažką naujo ir man ir tikiuosi kitiems. Žinoma maloniausia yra tada, kai klientas nuoširdžiai padėkoja, už praėjusius nugaros skausmus, už gražesnę laikyseną, už sugebėjimą be alinančių dietų pakoreguoti kūno svorį ar raumenų tonusą.

Skaitykite R. Komžienės straipsnį apie nėščiųjų mankštas (skaityti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.