Pirmą kartą Lietuvoje pristatome prestižinius mokymus kartu su Pilates POLESTAR® mokykla (JAV)! Unikali galimybė įgyti Pilates žinias pagal tarptautinius standartus, Pilates POLESTAR® trenerio sertifikatą , kuris įtraukiamas į registrą. 

Apie Pilates POLESTAR®

Pilates POLESTAR® dėstytoja Elena Volkova (Rusija)

 

Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT

 

 • Per trumpą laikotarpį, laikantis tarptautinių standartų specialistų paruošimas Pilates Mat grupinių ir individualių treniruočių vedimui.
 • Pats patogiausias ir greičiausias Pilates trenerio karjeros pradėjimo būdas:
  • 3 moduliai, kiekvienas po 2 dienas
  • Spalvoti vadovėliai su patogiomis sąsajomis (kokybiškos nuotraukos, pilnas pratimo aprašymas, lekcijos)
  • Asmeninė paskyra su vaizdo turiniu (lekcijos ir pamokos)
  • Kortelės su pamokomis
 • Išlaikius egzaminą gaunamas  Pilates  POLESTAR®  trenerio sertifikatas ir įtraukiama į registrą.

Gateway Mat kurso mokymai pradedami nuo internetinės kurso lekcijos (on-line režimu) Gateway online.

Šiame online kurse, vadovaujant kompanijos Pilates  POLESTAR® įkūrėjui ir prezidento Brentui Andersonui, susipažinsite su metodo istorija, gausite anatomijos, fiziologijos, biomechanikos pagrindus, kuriais savo mokymuose remiasi kompanija Polestar, taip pat sužinosite profesinės bendruomenės etikos pagrindus.

Studijuojant POLESTAR Gateway Mat kursą Jums pateikiama pilna treniruočių vedimo ir išdėstymo koncepcija. Ištobulintuose standartuose yra aiškios treniruotės planavimo instrukcijos, tačiau tuo pačiu suteikta galimybė pasireikšti kūrybai!

 

Pilates POLESTAR® seminarų ciklo  struktūra:

 1. Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 1. 2019 m. spalio 19-20 d.
 2. Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 2. 2020 m. vasario 14-15 d.
 3. Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 3. 2020 m. gegužės 9-10 d.

Dėstytojai:

 • Elena Volkova (Rusija)

  Elena Volkova (Rusija)

  „Fitneso srityje dirbu ilgiau nei 20 metų, todėl suprantu, kad žmogaus organizmas labai sudėtinga sistema, kad ateityje mums teks sužinoti dar labai daug naujo apie jį. Stengiuosi savo studentams perteikti žinias kuo paprasčiau, tačiau noriu suteikti jiems pažinimo džiaugsmą, kad jie galėtų pamatyti, kiek daug galima sužinoti, kaip paįvairinti savo praktiką“, – savo paprastumu ir įkvėpimu grįstą mokymų filosofiją atskleidžia Elena Volkova.

  Dėstytojos seminaruose visada vyrauja teigiama atmosfera. Informacija perteikiama paprastai ir prieinamai, net patys sudėtingiausi momentai tampa suprantami visiems. Į visus klausimus atsakoma glaustai, bet nurodant autorius, informacijos šaltinius.

  Elena yra studijų tinklo „PilatesPlus“ vadovė, FRA mokytoja ekspertė, sertifikuota „Polestar Pilates“ (JAV) trenerė ir dėstytoja, turinti aukštąjį profesinį išsilavinimą. Sukaupė daugiau nei 20 metų patirties kaip trenerė ir pedagogė „MindBody“ srityje. Fitneso ir kultūrizmo WFF (2003 m.) ir FBB (2004 m.) čempionatų prizininkė. Stažavosi ir praktikavosi užsienyje, skirtingų reabilitacijos ir atsistatymo metodikų taikymo žinias gilino mokymuose JAV, Ispanijoje, Anglijoje. Šiuo metu studijuoja Feldenkraiza (Niujorko valstijoje, JAV) institute.

  Jau daugiau nei 10 metų Elena dėsto visoje Rusijoje. Pagrindinė jos auditorija – fitneso treneriai, o pagrindinės temos – treniruotės saugumas ir veiksmingumas. „Mind&Body“ kryptys populiarėja, vis daugiau trenerių siekia gilinti žinias ir išmokti pagrįstų fitneso metodų. Elenos Volkovos seminarai suteikia informacijos apie fitneso reabilitacijos metodus, praktikuojamus JAV ir Europoje.

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2019.10.19-20 (Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 1)2020.02.14-15 (Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 2)2020.05.09-10 (Pilates  POLESTAR®  Gateway MAT 3)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs