fbpx
close
Paieška

Seminarai

PILATES PRATIMAI SU VOLAIS IR ŽIEDAIS

2019 m. spalio 6 d.
Fitneso mokymo centras „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas, Vilnius
  • Aeromix
€95

Vis daugiau kalbama apie pratimų naudą naudojant nestabilius paviršius, apie fascijų atpalaidavimą. Specialiai Jums, grupinių užsiėmimų treneriams, Pilates mokytojams bei visiems dirbantiems sveikatingume organizuojame šiuos mokymus. Šiame seminare susidursite su pratimų įvairove, sužinosite kaip galima juos atlikti ant nestabilių paviršių taikant volus, pilateso žiedus bei vadovaujantis Pilates principais. Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių suteikia galimybę visiems mokytojams praturtinti ir paįvairinti užsiėmimus, padarant juos intensyvesnius ir funkcionališkesnius. Inventorių galima naudoti ir pratimų intensyvumo padidinimui ir kitų principų suvokimui, kuriuos sunku panaudoti darant pratimus naudojant tik savo kūno svorį.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2019.09.30 Kaina nuo 2019.09.30 Adresas
Seminaras „PILATES PRATIMAI SU VOLAIS IR ŽIEDAIS” 85 Eur 95 Eur Fitneso mokymo centras „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas, Vilnius
Seminaras ”PILATES PRATIMAI SU VOLAIS IR ŽIEDAIS” Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 75 Eur 85 Eur

 

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:30-10:00 Dalyvių registracija.
10:00-12:00 Pilateso pratimai su VOLAIS. Pratimų su volais atlikimo technika taisyklingose kūno padėtyse, panaudojant volą kaip nestabilų paviršių giliesiems raumenims stiprinti, asimetrijai mažinti, bei raumenims ir fascijoms atpalaiduoti. Teorija/Praktika
12:00-13:00 MASTER CLASS. Pilates pratimai su VOLAIS. Praktika
13:00-14:00 Pietų pertrauka.
14:00-15:30 Pilateso pratimai su ŽIEDAIS. Pratimų variacijų gausa, jų analizė ir panaudojimo galimybės panaudojant Pilateso žiedus. Teorija/Praktika
15:30-16:30 MASTER CLASS. Pilates pamoka su ŽIEDAIS. Praktika
16:30-17:00 Seminaro aptarimas. Sertifikatų įteikimas.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.