fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių

  • Aeromix
€50
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas
Prisijungti

Video seminaras. Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių.

Vis daugiau kalbama apie pratimų naudą naudojant nestabilius paviršius, apie fascijų atpalaidavimą. Specialiai Jums, grupinių užsiėmimų treneriams, Pilates mokytojams bei visiems dirbantiems sveikatingume turime pasiūlyti video seminarą Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių. Šiame seminare susidursite su pratimų įvairove, sužinosite kaip galima juos atlikti ant nestabilių paviršių taikant volus, pilateso žiedus, pasunkintus kamuoliukus bei Soft Gym kamuolius, vadovaujantis Pilates principais. Video seminaras Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių suteikia galimybę visiems mokytojams praturtinti ir paįvairinti užsiėmimus, padarant juos intensyvesnius ir funkcionališkesnius. Inventorių galima naudoti ir pratimų intensyvumo padidinimui ir kitų principų suvokimui, kuriuos sunku panaudoti darant pratimus naudojant tik savo kūno svorį.

Seminaras kviečia visus Pilates, grupinių užsiėmimų, asmeninius trenerius, sveikatos specialistus, kineziterapeutus, kurie nori tobulėti savo veikloje, įgyti naujų įgūdžių, idėjų bei pritaikyti savo pamokose. 

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminaro trukmė – 4 val. 27 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Rekomenduojamas mažasis inventorius Pilates pamokoms (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.