fbpx
close
Paieška

Seminarai

Pilates Matwork Advance

2023 m. gegužės 14 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Euro Education
  • Aeromix
€160

Pilates Matwork Advance

Seminaras skirtas pažengusiems aerobikos bei fitneso instruktoriams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, turintiems seminaro Pilateso pratimų anatomija ir Pilates Matwork Intermediate sertifikatus. Šiame seminare Jūs susipažinsite su Pilates pratimų evoliucija, t.y sužinosite dar daugiau pratimų variacijų, kaip juos parinkti analizuojant klasikinių J.H.Pilates sukurtų pratimų biomechaniką, dar daugiau gilinsitės į Pilates metodą, mokysitės profesionaliai sudaryti Pilates užsiėmimą taip, kad jis būtų sklandus, saugus, turėtų tęstinumą. Taip pat išmoksite patogių ir plastiškų perėjimų, kurie suteiks jūsų treniruotėms dinamiškumo ir logiškumo, bei sukamųjų judesių, kas yra labai svarbu stuburo, bei visų sąnarių sveikatai. Seminaro metu mokysimės pastebėti ir taisyti klaidas, kad korekcija būtų tikslinga ir suprantama. Bus atsakoma į visus iškilusius klausimus. Nuo seminaro Pilates Matwork Intermediate iki šio , Pilates Matwork Advance, dalyviai turėtų savarankiškai mokytis 40 praktikos valandų.

Dalyvaujantiems seminare “Pilates Matwork Advance” būtina išklausyti seminarus „Pilateso pratimų anatomija“ bei ,,Pilates Intermediate”. Prieš atvykstant į praktinį seminarą ,,PILATES ADVANCE“ dalyviui siunčiame video medžiagą, kurią rekomenduotina peržiūrėti iki susitikimo, kad galėtumėte užduoti klausimus bei atlikti praktines užduotis seminaro metu.

Įsisavinus viso ciklo ,,Pilates Treneris” žinias turėsite galimybę laikyti baigiamąjį egzaminą (teorija ir praktika), kuris patvirtins Jūsų kompetencijas dirbant Pilates treneriu, teikiant profesionalias paslaugas savo klientams. Sėkmingai išlaikius egzaminą įgysite Europos mokyklos licenciją.

Mokymus ves LSU treniravimo katedros docentė Kristina Zaičenkovienė (Lietuva).

Dėmesio! Dalyvaujantiems seminare „Pilates Matwork Advance” būtina išklausyti seminarus: „Pilateso pratimų anatomija” ir ,,Pilates Matwork Intermediate“.

Rekomenduojamas inventorius Pilates pamokoms (čia)

Skaitykite interviu su Kristina Zaičenkoviene (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro laikas:
Registracija: 9.30 – 10:00
Seminaras: 10:00 – 17:00
Pietų pertrauka: 13:00 – 14:00

Seminaro temos:

Klasikiniai Pilates pratimai ir jų atlikimo subtilybės, darbas porose, mokymasis technikos ir klaidų pamatymo, bei korekcijos.
Pilates pratimų Evoliucija. Klasikinių pratimų anatominė ir biomechaninė analizė ir variacijų paieškos atliekant judesius.
Pažengusiųjų lygio Pilates pamokos planavimas ir vedimas atliekant klasikinius pratimus ir jų variacijas, Master – class pamoka I.
Pažengusiųjų lygio Pilates pamokos planavimas ir vedimas atliekant klasikinius pratimus ir jų variacijas. Master – class pamoka II.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.