Dauguma būsimų mamų žino, kad mankšta šiuo laikotarpiu yra labai svarbi. Bet daugelis moterų pasimeta ir nežino kokią mankštą reikėtų rinktis, nepakenkiant savo kūdikiui. Trenerio užduotis – padėti moteriai teisingai ir saugiai sportuoti sporto salėje, namuose ar baseine.

Nėštumo metu reguliariai atliekama fitneso programa suteiks kūnui daugiau atsparumo. Įprastiniai pratimai, kurie pritaikyti būtent nėščioms didina ištvermę bei gerina jėgos ir raumenų tonusą. Reguliari ir tinkama mankšta padės geriau jaustis, nes sumažės patinimas, nuovargis ir nugaros skausmai. Sportas nėštumo metu padeda širdžiai, plaučiams ir pagrindinėms raumenų grupėms.

Seminaro metu susipažinsite su nėščiųjų fiziniais ypatumais, išgirsite rekomendacijas kaip teisingai parinkti krūvį, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kokius pratimus skirti nėščiosioms moterims. Seminaro metu vyks daug praktinių užduočių, pratybų naudojant įvairų inventorių.

Seminarą ves Vilniaus kolegijos, sveikatos priežiūros fakulteto lektorė, kineziterapeutė, asmeninė trenerė Ramunė Komžienė.

Skaitykite interviu su Ramune Komžiene

Atsiliepimai apie seminarą “NĖŠČIŲJŲ MANKŠTA“

 

Dėstytojai:

 • Ramunė Komžienė (Lietuva)

  Ramunė Komžienė (Lietuva)

  „Dirbdama su klientais tiek grupiniuose užsiėmimuose, tiek individualiai dirbu ir kaip kineziterapeutė, ir kaip asmeninė trenerė, ir kaip kunigas, ir kaip psichologas bei dietologas”, – sako „Aeromix“ dėstytoja, kineziterapeutė Ramunė Komžienė. Jos varomoji jėga – stebėjimas, kaip žmonės iš naujo atranda ir pamilsta savo kūną ir visuomenėje vis labiau plintantis suvokimas, kad fizinis aktyvumas yra labai didelė investicija į savo sveikatą. Taip pat motyvuoja ir klientų padėkos už praėjusius nugaros skausmus, gražesnę laikyseną, sugebėjimą be alinančių dietų pakoreguoti kūno svorį ar raumenų tonusą.

  Ramunė gydomosios kūno kultūros specialybę įgijo Kūno kultūros institute. 2000 m. baigė kineziterapijos studijų programą, įgijo reabilitacijos magistro laipsnį. Patirtis kineziterapijos srityje – daugiau nei 18 metų. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, veda mokymus ir skaito pranešimus Lietuvoje ir užsienyje.

  Gilino žinias VU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Raumenų savybių įvertinimo reikšmė reabilitacijoje ir sporto medicinoje“; „Kelio ir peties sąnario ligų bei traumų diagnostika, gydymas, kineziterapija“; „Nugaros skausmai – diagnostika, gydymo metodai ir priemonės“; „Sąnarių paslankumą didinančios metodikos“; „Elektroterapijos ir kineziterapijos metodai gydant skausmą“. Taip pat dalyvavo KMU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Kineziterapija ir reabilitacija traumatologijoje ir chirurgijoje“; „Peties sąnario patologijų korekcija naudojant Theraband“; „Kineziterapija ir reabilitacija terapijoje“; „Apatinės galūnės sąnarių mobilizacijos technikos“; „Korekcijos galimybės su thera-band“ „Stuburo ligos ir skausmai“. Tarptautinių mokslinių medicininių reabilitologų konferencijų Paryžiuje (1999 m.), Jarmaloje (2005-2006 m.), Haapsalu (2002 m.), Palangoje (2006 m.), Toronte (2008 m.), Rygoje sertifikatai.

  Vesti praktiniai užsiėmimai ir skaitytos paskaitos:

  2005-2007 m. Respublikiniai kultūrizmo ir fitneso trenerių-instruktorių seminarai LKKA:

  „Judamojo atramos aparato traumos ir pažeidimai. Tempimo pratimų taikymas treniruoklių salėje“, „Taisyklinga ir netaisyklinga laikysena, jai darantys įtaką veiksniai“; „Treniruotės ypatumai fitneso salėje esant netaisyklingai laikysenai“, „Pratimai treniruoklių salėje su pagalbinėmis priemonėmis ir be jų. Tempimo pratimai, pratimai su „Gymnic“ kamuoliais, gumomis, svareliais“; „Fizinis aktyvumas nėštumo periodu salėje ir baseine“.

  2006 m. Tarptautinė konferencijoje „Baltic Association for Rehabilitation Congress“, skaitė pranešimą: „Effectiveness of methods and means of rehabilitation“. 2006-2007 m. Pedagogų profesinės raidos centre vedė pradinio ugdymo pedagogų seminarą: „Relaksacijos formų demonstravimas ir mokymas“. 2007 m. 7-ajame Lietuvos skausmo draugijos suvažiavime skaitė pranešimą: „Slaugytojų požiūris į skausmą reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje“.

   

Tvarkaraštis:

2019.08.24

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

9:30 - 10:00

Dalyvių registracija.

10:00 - 11:30

Nėštumas. I, II, III nėštumo trimestrai. Fiziologiniai pokyčiai moters organizime.

Teorija

11:30 - 11:40

Kavos, arbatos pertraukėlė.

11:40-13:10

Dubens dugno raumenys, jų svarba nėštumo periode. Nėščiųjų mitybos racionas ir rekomendacijos.

Teorija/praktika

13:10 - 13:30

Pietų pertrauka.

13:30 - 14:30

Fizinis aktyvumas nėštumo periodu, Treniruotės planas, krūvio parinkimas, dozavimas.

Teorija/praktika

14:30 - 14:45

Kavos, arbatos pertraukėlė.

14:45 - 16:00

Individuali treniruotė/ grupinė treniruotė/ treniruotė vandenyje. Pratimai, priemonės.

Praktika

16:00 - 16:30

Klausimai-atsakymai. Sertifikatų įteikimas.

 

(**Ištikimi – t.y. tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau baziniuose ir specializuotuose seminaruose per 2018 metus)

Prašome užpildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis!

 

 

 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina iki rugpjūčio 9 d.

Kaina nuo rugpjūčio 10 d.

Vieta

SEMINARAS "NĖŠČIŲJŲ MANKŠTA"

85 Eur

95 Eur

Fitneso mokymo centras „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas, Vilnius

Seminaras "NĖŠČIŲJŲ MANKŠTA" Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams**

75 Eur

85 Eur

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2019.08.24 (Nėščiųjų mankšta.)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Mokestis:

 1. Mokestis grynais vyks nuo gegužės 13 d.
 2. Mokestis pavedimu nuo gegužės 13 d. iki rugpjūčio 21 d.

 

Dėmesio!!! Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.
Į.K: 300034190
A\S: LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: Už seminarą ,,Nėščiųjų mankšta“

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt