Seminaro metu mokysimės įvertinti asmens judėjimo – atramos sistemos funkcinę būklę, vizualiai ir įvairių testų pagalba visapusiškai individualiai įvertinti kiekvieną „nuo galvos iki kojų“, atpažįstant ir  įvertinant esamus judėjimo – atramos sistemos pažeidimus bei susidarant pilną asmens kūno laikysenos paveikslą.

Vertinsime antropometrinius, artroposkopinius kūno  parametrus, laikyseną, stuburo paslankumą, kūno sąnarių ir raumenų esamą būklę, eiseną. Mokysimės įvertinti ir atpažinti  raumenų pusiausvyros sutrikimus, bei šiuos sutrikimus įtakojančius veiksnius. Pagal gautus ištyrimo  rezultatus nustatysime kūno laikysenos tipą ir esamas problemas bei jų sprendimo būdus. Aiškinsimės  ir mokysimės kokį pratimą ir kada daryti, kokios pratimų pradinės padėtys, kokias pagalbines priemones reikia naudoti, kiek kartų kurį tai pratimą  reikia atlikti.

Seminaras skirtas pilateso treneriams, asmeniniams treneriams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, sporto klubų treneriams.

Seminaro programa įtraukta noritiems pratęsti KKSD leidimą!

Dėstytojai:

 • Ramunė Komžienė (Lietuva)

  Ramunė Komžienė (Lietuva)

  „Dirbdama su klientais tiek grupiniuose užsiėmimuose, tiek individualiai dirbu ir kaip kineziterapeutė, ir kaip asmeninė trenerė, ir kaip kunigas, ir kaip psichologas bei dietologas”, – sako „Aeromix“ dėstytoja, kineziterapeutė Ramunė Komžienė. Jos varomoji jėga – stebėjimas, kaip žmonės iš naujo atranda ir pamilsta savo kūną ir visuomenėje vis labiau plintantis suvokimas, kad fizinis aktyvumas yra labai didelė investicija į savo sveikatą. Taip pat motyvuoja ir klientų padėkos už praėjusius nugaros skausmus, gražesnę laikyseną, sugebėjimą be alinančių dietų pakoreguoti kūno svorį ar raumenų tonusą.

  Ramunė gydomosios kūno kultūros specialybę įgijo Kūno kultūros institute. 2000 m. baigė kineziterapijos studijų programą, įgijo reabilitacijos magistro laipsnį. Patirtis kineziterapijos srityje – daugiau nei 18 metų. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, veda mokymus ir skaito pranešimus Lietuvoje ir užsienyje.

  Gilino žinias VU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Raumenų savybių įvertinimo reikšmė reabilitacijoje ir sporto medicinoje“; „Kelio ir peties sąnario ligų bei traumų diagnostika, gydymas, kineziterapija“; „Nugaros skausmai – diagnostika, gydymo metodai ir priemonės“; „Sąnarių paslankumą didinančios metodikos“; „Elektroterapijos ir kineziterapijos metodai gydant skausmą“. Taip pat dalyvavo KMU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Kineziterapija ir reabilitacija traumatologijoje ir chirurgijoje“; „Peties sąnario patologijų korekcija naudojant Theraband“; „Kineziterapija ir reabilitacija terapijoje“; „Apatinės galūnės sąnarių mobilizacijos technikos“; „Korekcijos galimybės su thera-band“ „Stuburo ligos ir skausmai“. Tarptautinių mokslinių medicininių reabilitologų konferencijų Paryžiuje (1999 m.), Jarmaloje (2005-2006 m.), Haapsalu (2002 m.), Palangoje (2006 m.), Toronte (2008 m.), Rygoje sertifikatai.

  Vesti praktiniai užsiėmimai ir skaitytos paskaitos:

  2005-2007 m. Respublikiniai kultūrizmo ir fitneso trenerių-instruktorių seminarai LKKA:

  „Judamojo atramos aparato traumos ir pažeidimai. Tempimo pratimų taikymas treniruoklių salėje“, „Taisyklinga ir netaisyklinga laikysena, jai darantys įtaką veiksniai“; „Treniruotės ypatumai fitneso salėje esant netaisyklingai laikysenai“, „Pratimai treniruoklių salėje su pagalbinėmis priemonėmis ir be jų. Tempimo pratimai, pratimai su „Gymnic“ kamuoliais, gumomis, svareliais“; „Fizinis aktyvumas nėštumo periodu salėje ir baseine“.

  2006 m. Tarptautinė konferencijoje „Baltic Association for Rehabilitation Congress“, skaitė pranešimą: „Effectiveness of methods and means of rehabilitation“. 2006-2007 m. Pedagogų profesinės raidos centre vedė pradinio ugdymo pedagogų seminarą: „Relaksacijos formų demonstravimas ir mokymas“. 2007 m. 7-ajame Lietuvos skausmo draugijos suvažiavime skaitė pranešimą: „Slaugytojų požiūris į skausmą reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje“.

   

Tvarkaraštis:

2018.11.17

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

9:30 - 10:00

Dalyvių registracija.

10:00 - 11:00

Antropometrinių ir artroposkopinių kūno parametrų vertinimas.

Teorija/Praktika

11:00 - 13:00

Laikysenos vertinimas. Pėdų vertinimas.

Teorija/Praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka.

14:00 - 15:30

Sąnarių ir raumenų būklės vertinimas. Eisenos vertinimas.

Teorija/Praktika

15:30 - 16:30

Raumenų pusiausvyros sutrikimų įvertinimas.

Teorija/Praktika

16:30 - 17:00

Klausimai - atsakymai, seminaro aptarimas, sertifikatų įteikimas.

2018.11.18

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

10:00 - 11:00

Kūno laikysenos tipo nustatymas. Raumenų būklės, sąnarių mobilumo įvertinimas.

Teorija/Praktika

11:00 - 12:00

Laikysenos sutrikimų korekcija, plano sudarymas.

Teorija/Praktika

12:00 - 13:00

Laikysenos sutrikimų korekcija. Pečių juosta.

Teorija/Praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka

14:00 - 15:30

Laikysenos sutrikimų korekcija. Krūtininė stuburo dalis

Teorija/Praktika

15:00 - 16:30

Laikysenos sutrikimų korekcija. Juosmeninė stuburo dalis. X ir O kojos, šleivapėdystė.

Teorija/Praktika

16:30 - 17:00

Klausimai - atsakymai, seminaro aptarimas, sertifikatų įteikimas.

Prašome užpildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis!

 

 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina (apmokėti iki 11.15 )

Seminaro vieta

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS. TESTAVIMAS

120 eurų

Diva namai sporto klubas, Cenro Pasažas, Gedimino pr.16, Vilnius

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2018.11.17-18 (LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS. TESTAVIMAS)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Mokestis: Dėmesio!!! Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.
Į.K: 300034190
A\S: LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: Už seminarą “Laikysenos įvertinimas. Testavimas“

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt