fbpx
close
Paieška

Madara Valberga (Latvija)

„Mobilumas yra vienas svarbiausių dalykų, norint išlaikyti puikią formą ir sveiką kūną“, – įsitikinusi Madara Valberga. Rygos Stradins universitete ji įgijo sveikatos priežiūros bakalauro laipsnį (fizioterapijos kvalifikacija) ir toliau mokosi siekdama magistro laipsnio. Dabartinė jos studijų specializacija – šokio ir judesio terapija. Madara yra C kategorijos fitneso trenerė, taip pat mokėsi medicininio teipavimo, baigė Butoh and Feldenkrais judesio technikos kursus, tobulinasi pilateso srityje bei yra kvalifikuota Blackroll® trenerė.

Šiuo metu Madara dirba fizioterapeute ir pilateso bei aerobikos trenere sveikatos centre „Mederos Plus“ Rygoje, yra BLACKROLL® trenerė ir BLACKROLL® edukacijos ir projektų organizatorė (Blackroll® Baltics, SIA “Orbsports”). Taip pat ji veda seminarus treneriams, medikams, masažistams, kitiems sveikatos specialistams apie BLACKROLL®  panaudojimo galimybes, kuriuose moko teisingai naudotis įvairiais ritiniais ir volais, taisyklingai atlikti pratimus ir padeda suprasti, kas yra fascija, kokias ji turi savybes, kokios jungtys egzistuoja kūne, kokios yra miofascialinio atpalaidavimo technikos, testai, kontraindikacijos.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.