Seminaras skirtas ne tik treneriams bet ir pažangiems klientams, kurie nori sportuoti dėl savęs ar vesti asmenines treniruotes ne treniruoklių salėje! Asmeninės treniruotės metu Jūs galite treniruoti savo klientus įvairiais būdais: namuose, parke, grupinių užsiėmimų salėje, sporto salėje…..atliekant įvairius jėgos pratimus su inventoriumi arba tik su savo kūno svoriu, Pilateso pratimus ar aerobikos, plaukioti ar žaisti tenisą, bet svarbiausia mokyti savo klientus ir mokytis patiems atlikti pratimus taisyklingai, bei vadovaujantis profesionalia asmeninių treniruočių metodika. Jūs nesate apribotas, išskyrus pačių klientų pageidavimus ir poreikius. Šiame seminare Jūs įgysite žinias apie žmogaus anatomiją ,kineziologiją, raumenų darbą, bazinių pratimų atlikimo technikas, jūs išmoksite apskaičiuoti mitybos racioną savo klientui, kaip maitintis sportuojant ir daug daugiau dalykų, kurie labai svarbūs asmeninio trenerio darbe bei sportuojant.

 

,,Personal Training“ seminarą ves profesionali asmeninių treniruočių trenerė, daugkartinė Europos fitneso čempionė, pedagogė – Svetlana Pugacheva (Rusija).

 

Seminaras skirtas visiems fitneso treneriams, grupinių užsiėmimų instruktoriams, sveikatos specialistams, pažangiems klientams, kurie nori pagilinti savo žnias, išmokti asmeniškai dirbti su savo klientais, padėti jiems per trumpą laiką pasiekti maksimalių rezultatų. Seminaro metu Jūs įgysite reikalingų praktinių ir teorinių žinių dirbant asmeniniu treneriu.

 

 

 

Video:

Dėstytojai:

  • Svetlana Pugacheva (Rusija)

    Svetlana Pugacheva (Rusija)

    „Dėstant man svarbu ne tiesiog perteikti informaciją, bet ir įsitikinti, kiek giliai ta informacija liko studentų galvose. Taip pat noriu žinoti jų požiūrį į ginčytinus klausimus, kaip jie suprato pateiktą medžiagą. Kiekviena grupė yra skirtinga ir temperamentu, ir patirtimi, suvokimu, todėl stengiuosi pagauti jų bangą“, – darbo ypatumus atskleidžia profesionali fitneso trenerė, programos „Čempionų mokykla“, kurioje veda mokymus fitneso instruktoriams, įkūrėja Svetlana Pugacheva.

    Svetlana yra daugkartinė Europos, pasaulio fitneso ir kultūrizmo čempionė, sukaupusi 23 m. patirtį šioje srityje. Įgijo kūno kultūros išsilavinimą pedagoginiame universitete. Visą gyvenimą aktyviai sportuoja, išbandė įvairias sporto šakas: dailujį čiuožimą, choreografiją, krepšinį, lengvąją atletiką, irklavimą, badmintoną. Turi lengvosios atletikos ir badmintoto kandidato į sporto meistrą laipsnį, 2014 m. Lietuvos čempionė fitneso kategorijoje. Šiuo metu Svetlana užima aukštas pareigas kompanijoje ,,TSP Fitness“ (Maskva), taip pat yra Pasaulio fitneso federacijos (WFF) vice-prezidentė ir techninio komiteto vadovė Rusijoje bei atsakinga už fitneso programas sporto klube „Panatta sport club“ Maskvoje. Įvairių sporto straipsnių ir programų autorė.

Tvarkaraštis:

2019.06.15

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

9:30 - 10:00

Dalyvių registracija.

10:00 - 10:30

Anatomijos pagrindai: Kvėpavimo sistema. Kvėpavimo reikšmė sportuojant. Raumenų sistema. Raumenų struktūra ir funkcijos. Širdis. Mažasis ir dydisis kraujo apytakos ratas.

Teorija

10:30 - 11:00

Kineziologijos pagrindai: Judesių plokštumos. Laikysena. Pratimai, įtakojantys laikyseną.Fiziologija ir širdies-kraujagyslių sistemos prisitaikymas prie krūvio. Pagrindiniai energijos mechanizmai. Aerobinis anaerobinis metabolizmas.

Teorija

11:00 - 13:00

Pramankšta. Rato ir intervalinė treniruotė. Pulso matavimo parametrai. Bazinių pratimų analizė, jų atlikimo technika.

Praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka.

14:00 - 15:30

Mitybos pagrindai: Maistinės medžiagos fitneso dietai. Vitaminų ir mineralų svarba. Mitybos raciono kaloringumo apskaičiavimas.

Teorija

15:30 - 16:30

Mitybos plano sudarymas skirtingiems tikslams.

Teorija

16:30 - 17:00

Pirmos dienos seminaro aptarimas

Praktika

2019.06.16

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

10:00 - 12:00

Prisitaikymas prie jėgos ir ištvermės treniruočių. Raumenų skaidulų tipai. Raumenų skaidulų susitraukimo tipai. Fitneso treniruotės teorija. Jėgos treniruotė. „Cardio“ ir intervalinė treniruotė. Lankstumo treniruotė

Teorija

12:00 - 13:00

Treniruočių programų rengimas ir planavimas įvairiems tikslams. Praktikumas "Treneris - klientas"

Praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka.

14:00 - 15:00

Psichologijos pagridai trenerio darbe. Klientų tipai. Bendravimo etika. Idealaus trenerio portretas.

Teorija

15:00 - 16:30

Bendravimo įgūdžių praktikumas. Darbas grupėse ir porose.

Praktika

16:30 - 17:00

Euroeducation sertifikatų įteikimas.

17:00 - 18:00

Konsultacijos.

Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro laiką ir programą.

Prašome užpildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis!

 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina (apmokėti iki 06.13)

Adresas

Seminaras "Personal Training. I lygis"

120 Eur

Fitneso mokymo centras Aeromix, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas Vilnius

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2019.06.15-16 (Personal Training. I lygis)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Dėmesio!!!

Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

 

Mokestis:

  1. Mokestis grynais vyks nuo 2019 m. balandžio  15 d. Fitneso mokymo centre „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasaže, 2 aukšte, Vilniuje.
  2. Mokestis pavedimu iki 2019 m. birželio 13 d.

 

Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.
Į.k: 300034190
AS LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: Už seminarą ,,Personal Training. I lygis“

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt